Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Minden hétvégém abból áll...

Minden hétvégém abból áll hogy senki se méltat válaszra se emailban se Messengeren. Hétről-hétre egyre inkább bekattanok emiatt. Hogy viseljem el?

Figyelt kérdés
Nagyon megvisel, akármivel próbálom magam lefoglalni megvisel hogy folyton teljesen egyedül vagyok
2022. máj. 1. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Akkor írok választ.Nehogy itt is válasz nélkül maradjál.Látod,itt legalább válaszra méltatnak :)
2022. máj. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
de ki nem válaszol? vannak barátaid?
2022. máj. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem is megvisel, nekem is minden hétvégém ebből áll :/ Nem túl jó, hogy hétköznap, a milliónyi elfoglaltságom között sűrűn keresnek, szabadidőmben bezzeg senki :F
2022. máj. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Te szegèny :(
2022. máj. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Hát, gondolom, programjuk van, és nem ülnek a gép előtt, illetve - szerencsére - a telefonjukat sem nyomkodják folyton.


A probléma megoldása az lenne, ha te is csinálnál programot, és így nem azt kellene várnod, hogy mikor ír vissza valaki. (Ehhez még csak elmenned sem kell otthonról feltétlenül, ha nem akarsz.)

2022. máj. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%

Gondolom azok nem válaszolnak, akiket a barátaidnak gondoltál...

Szerintem keress új barátokat, akár bármilyen érdeklődés vagy hobbi alapján. Nem biztos hogy érdemes azoktól a barátoktól választ várni, akik eddig se kerestek... Esetleg "csak akkor kerestek, ha kellett valami"...

2022. máj. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a gyanúm, hogy Kérdező pontosan azért keresi a barátait digitális eszközökön keresztül, hogy aztán élőben találkozhasson velük...
2022. máj. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6%
Igen, de akkor azt még hétvége előtt kéne egyeztetni szerintem, mert mikor már telik a hétvége akkor késő, elmennek ide oda, nyilván nem a telefonjukat fogják nézni.
2022. máj. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez régen úgy volt, hogy hétközben sokszor javasoltam "hétvégi programot", "jó, majd hétvégén egyeztetünk, keressük egymást". Én kerestem, ők nem. Nem értem el őket. Ha mesélték "milyen bulin voltak", mondtam "szívesen mentem volna", jött a "Jajj pedig hányszor hívtak!" Kár hogy be volt kapcsolva a telefonom a nap 24 órájában meg a hívásértesítő szolgáltatás is.
2022. máj. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel telefonon őket!
2022. máj. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!