Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem válaszol vagy ír...

Miért nem válaszol vagy ír rám senki messengeren?

Figyelt kérdés
Olyan 2014 óta vagyok fenn Facebookon és azóta mindig kb.17-20 közötti ismerőst gyűjtök össze. Hiába írok néhánynak amikor látom, hogy fenn vannak, még csak meg se nézik, pedig szerintem csak kidobja nekik, hogy XY írt neked. Messengeren 5 közeli barátommal írogatok, DE szinte mindig csak én kezdeményezek, hogy írjanak már valamit nekem. Ha én nem írnák szerintem arra se lennének kíváncsiak, hogy mi van velem. Pedig csak érdeklem őket valamennyire, hiszen csak visszaírnak néha. Most is szükségem lett volna pár tanácsra néhányuktól, de egy se volt hajlandó még csak meg nézni se, pedig fent van. Már néha tényleg azon gondolkozok, hogy kitörlöm őket, mivel úgy se érdekelem őket, akkor mi a francnak foglalják ott a helyet, nem? Az összes mostani 17 ismerősöm közül max. 2 érdeklődik írtam, úgy hogy nem én írok nekik. A többinek mintha nem is léteznék. Persze ezen felül szokták likeolgatni a bannereimet meg a profilképeimet, de az üzeneteimre sz*rnak válaszolni. Ennyire lennék nekik már? Semmi értelme amúgy se a Facebooknak, nekem legalább is, mert szinte alig nézek fel oda. Messenger az más de azt is hanyagolom emiatt is. Nálatok is volt ilyen? Nektek épp hány ismerősötök van és azok közül hány érdeklődik irántatok? 23L

2020. okt. 4. 12:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Add meg a neved, rád írok.
2020. okt. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Jaja, csatlakozom:)
2020. okt. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat légyszi...
2020. okt. 4. 12:08
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kik ezek az emberek? Milyen kapcsolatban vagy veluk a VALOSAGBAN? Nekem mindenki valaszol, akinek irok, mivel tobbnyire azoknak az embereknek irogatok, akikkel egyebkent is baratok vagyunk, vagy legalabb haverok (pl kollega-haverok). Mondjuk lelkizni meg egyebek nem Messengeren szoktam, legtobbszor azt beszeljuk meg, milyen programra menjunk el, azt ott szervezzuk le, beszelgetni aztan mar eloben szoktunk.
2020. okt. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
De most komolyan mire gondolsz normális válasz alatt? Miért nem ir rád? Mert van más, fontosabbnak gondolt dolga. Nekünk nincs, irnánk, de azt meg nem akarod. Akkor mi legyen? Várjuk tovább mindannyian hogy valami csoda történjen :) de szerintem nem fog
2020. okt. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Normális hogy nem olyanokat írtok mint az első kettő...nem ismerkedni akarok!
2020. okt. 4. 12:14
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy a való életben a neten kívül is tényleg a közeli barátaid-e, mert a leírásod alapján maximum csak az ismerőseid, ennek ellenére te tapadsz rájuk és idegesítő vagy. Ha csak néha írnak vissza, akkor nem érdekled őket és soha nem keresnek maguktól, minden más csak mese. A leírásod alapján ezt a képet fested magadról.
2020. okt. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezen én már nem kattogok hogy ki ír vissza, ki nem.Ne törődj velük és kész, el kell fogadnod, ez van.


Több millióan vagyunk itthon, alakíts ki másokkal kapcsolatot, végtelen a lehetőséged.

2020. okt. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%

Szia! Én is hasonló helyzetben vagyok mint te. Ha felmegyek messengerre akkor nem ír rám senki csak ha én írok nekik. Ők a barátnőim de elgondolkoztam, hogy milyen barátnők ha csak én írok rájuk.

Szerintem ha rád sem írnak messengeren akkor van jobb barátjuk mint ahogy nálam is.

Én elfogadtam ezt de nagyon szomorú vagyok.


28/N

2020. okt. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9-leht igazad van :(

indig csak 2 barátom van akit tényleg úgymond érdeklek és rám ir néha napjan. ők is újak és a régebbiek már szerintem rám sem emlékszik. Szóval asszem törlöm őket, mert minek legyenek ott, úgyse mutogatom hány ismerősöm van, és kik. nem lenne lényeg.

2020. okt. 4. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!