Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az én életemből már semmi jó...

Az én életemből már semmi jó nem hozható ki?

Figyelt kérdés

30 éves férfi vagyok. Az egész életem egy nagy nulla, sorolom:

-Sosem voltak barátaim, barátnőm sem, még csak nem is beszéltem lányokkal

-Nem sikerült befejeznem a középiskolát, jogsim sincs

-Rossz munkát végzek, átlagos fizetéssel (félretenni sem nagyon tudok, albérletben élek)

-Bipoláris zavarban szenvedek, illetve erős szorongásom van (szóciális fóbia)



Szerintem ott rontottam el az életemet, amikor ott hagytam a középiskolát. Baromi rossz tanuló voltam, 3-4 tantárgyból megbuktam általában, abszolút nem érdekelt az iskola. Illetve érdekelt volna, de annyira levert és rossz állapotban voltam, mert nem voltak barátaim, és egy kicsit ki is voltam közösítve, hogy egyszerűen nem tudtam a tanulásra koncentrálni, semmi kedvem nem volt hozzá, meg amúgy semmihez sem. Illetve nagyon utáltam magam ez idő alatt.


Tehát az én életemből véleményem szerint nem hozható ki semmi jó már.

Próbáltam változtatni, 12 éve próbálok, de nem megy, semmi értelme nincsen, visszaesek ugyanoda mindig.

Szakemberhez sohasem fogok elmenni, ahogy magamat ismerem, megnyílni sem tudok idegennek, még a szüleimnek sem..

Valószínűleg ő sem tud rajtam segíteni.


Tehát szerintettek is fogadjam el, hogy ez a sors jutott nekem?!

Van -e még valaki itt, akinek hasonló sors jutott?


Ja és, öngyilkos sem tudok lenni, gyakorlatilag 4 próbálkozásom volt eddig, de nem megy, ezek után pedig gyakorlatilag már ahhoz sincs kedvem.


Tehát olyan, mintha önmagam börtönében lennék.


Köszönöm a segítséget.


2022. máj. 3. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, semmi olyat nem írtál amin nem lehet változtatni!


A tényleges változást neked is akarnod kell, ha visszatérsz a régihez az nem azért van mert mást nem tudsz hanem azt szoktad meg, tudatosan/tudattalanul ahhoz ragaszkodsz!


Férfi vagy, harcolj és ne rinyálj! Rázd fel magad valahogy.

2022. máj. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Szakemberhez sohasem fogok elmenni, ahogy magamat ismerem, megnyílni sem tudok idegennek, még a szüleimnek sem.."


Pedig ezek alapján nagyon nincs más választásod, mint szakemberhez fordulni.

2022. máj. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Padlón vagyok én is elég régóta..de öngyilkos nem lennék. Pedig sok minden nekem se sikerült 25F
2022. máj. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem igazán tudhatod, mi a sorsod. Lehet, hogy az a sorsod, hogy 33 évesen épülj fel.

Viszont, ha kérdezed, az azt mutatja, hogy van benned remény, ami nagyon jó jel. Szívesen beszélgetek veled, és saját tapasztalataimat is megosztom veled.

2022. máj. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

tudod h hány olyat ismerek mint te???

változtass munkahelyet.

keress egy jó hobbit.

a hobbitól jobban fogod érezni magadat s nyitotabbak lesznek feléd s aztán te is az leszel.


nekem a rajzolás van. elég hozzá egypár ceruza és papír vagy füzet. a legolcsóbb.

valahogy mindíg jobb lesz az életem ha rajzolok.

sajnos 5 év óta nem csinaltam mert anyu rákos lett. most meg a halála után sok dolgom volt. most fogok újra rajzolni, mert végre lesz időm.

neked is javaslom. foglald el magadat valamivel.

amúgy azért irogatok történeteket s ettől is jó a kedvem. ezt is csinálhatod.

én mobilos appal írok. de lehet gép előtt is vagy csak egyszerű ceruza s füzettel.

2022. máj. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!