Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi értelme még küzdenem?

Mi értelme még küzdenem?

Figyelt kérdés
Egész életemet valakinek az árnyékában éltem le. Mamám elkényeztetett és teljesen életképtelen vagyok. Anyámtól azt tanultam meg hogy nekem sosincs igazam, mindig tőle fogok függeni és neki lesz igaza. Nincs magánéletem, barátok sincsennek. Keresztapám is jókat szórakozik azon hogy mekkora kudarc vagyok, sokszor gúnyol és kinevet. Sokan mondják hogy törjek ki ebből a családi helyzetből, de nem lehet. Egyszerűen lehetetlennek látom. Hova mehetnék? Tanári pályára készülök, mert csak ebben az egyben látom magamat valamire valónak is, de ha még sikerül is, soha nem leszek olyan anyagi helyzetben hogy kitörjek ebből. Ehhez meg már csak külön fájdalom hogy kimaradtam minden középsulis élményből. A lány akit szeretek mással van, barátaim nincsennek, sehova nem hívnak, de már ha hívnának se mennék mert konkrétan annyira befordultam hogy enni nem merek mások előtt. Őszintén már régóta az öngyilkosság képe lebeg előttem, és már azon töröm a fejem sokszor hogy miként tehetném meg.

2022. máj. 4. 18:54
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
49%

Csapj az asztalra!!!! Mert anyudat is valoszinu elnyomtak, mig olyan idos volt mint te. Csak azt tudja at adni neked, amit o is at elt. Bocsass meg neki. Te pedig imadd magad. ❤️ Es ne engedd meg, hogy az egod ennyire lenyomjon. Elotted az elet. Ha ugy erzed, nehezebben menne egyedul, keress fel egy pszichologust, hidd el, fenekestol ferforgatja az eleted.


Azert nem akar veled senki szoba allni, baratmozni, parjanak, mert ezt sugarzod magadbol. :) ezt az energiat adod at masnak magadrol, h szerencsetlen vagy (pedig NEM vagy)!


Senki az eg vilagon nemfog segiteni rajtad, csak te sajat magadnak. :) csak akarnod kell. Nagyon jo konyv az OROKOLT SORS. olvasd el. ❤️

2022. máj. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!