Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem jön el velem valaki?

Miért nem jön el velem valaki?

Figyelt kérdés

Minden napom egyhangú,magányos.Ha elmegyek valahova, egyedül megyek(pl sétálni parkba,biciklizni,sportolni) Hétvégén is ha elmegyek otthonról mindenhol egyedül vagyok.Barátaim,ismerősök nem érnek rá vagy nincs kedvük találkozni.

Barátnőm sincs vagy fél éve.Van olyan aki hasonló helyzetben van?25F



2022. máj. 10. 15:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Budapesti vagy?
2022. máj. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%

Ülj le egy papírral, nagyon gondold át az életedet: mi érdekelt a múltban, mi érdekelne jelenleg, mik azok a dolgok-hobbik-tevékenységek amelyeket ki szeretnél próbálni.

Ha megvan amit leírtál, a témában kezdj el csoportokat, fórumokat keresni, kezdeményezz beszélgetést csoporttagokkal, élőbeni találkozásokat is javasolhatsz.

2022. máj. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ugyanez. Barátaim sincsenek. 2 éve szingli vagyok. Hétvégék nagyon magányosak. 27/F
2022. máj. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#1 Igen
2022. máj. 10. 17:20
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Lehet azt tenni amit 2. válaszban leírtam.
2022. máj. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#5 Nagyon sok minden érdekel..jók amit javasoltál,csak ismeretlenül nem akar senki menni sehova valakivel,még úgy sem ha esetleg van pár közös érdeklődési pont.
2022. máj. 10. 17:49
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha korban közel állnánk,akkor szívesen társulnék.

De már középkorú vagyok.

Egyébként sok magányos embert látok mindenfelé,itt Pesten is.

2022. máj. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"#5 Nagyon sok minden érdekel..jók amit javasoltál,csak ismeretlenül nem akar senki menni sehova valakivel,még úgy sem ha esetleg van pár közös érdeklődési pont."


Nem azonnal, de:

Neten ha elkezdesz beszélgetni olyan csoportokban-fórumokban ahol téged érdeklő témákat tárgyalnak stb, lehet hogy pár heti vagy 1-2 hónapos ismeretség után tudsz találkozni emberekkel.

Ha semmit sem teszel, akkor viszont nem fog semmi történni, tehát nem csengetnek be hozzád, hogy "hallottuk, magányos vagy, programlehetőségeket szerveztünk, gyere."

Ha próbálkozol, esélyt adsz magadnak.

2022. máj. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hali, én "becsengetek" hozzád. Hová szeretnél menni? Írj rám!
2022. máj. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hétvégén tervezek felmenni Westendbe, ha gondolod, szívesen bandáznék veled.
2022. máj. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!