Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit írjak a búcsúlevelemben?...

Mit írjak a búcsúlevelemben? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval van 1 ember az életemben akit nagyon szeretek (szerelem terén) de soha nem lehetünk együtt,10 évvel idősebb és van barátnője. 1 hónap múlva kilép az éltemből és akarok írni neki egy búcsúlevelet de nem tudom,hogy mit írjak bele...szeretnék enyhén utalni benne,hogy mennyire szeretem és,hogy mennyire fontos nekem és,hogy mennyi fajdalmat okozott nekem és mennyit szenvedtem miatta...de nem szó szerint szeretném bele írni.

Tényleg nagyon fontos lenne...nagyon fontos nekem az illető így ha lehet a negatív hozzá szólásokat kerüljük! Előre is köszönöm szépen



2022. máj. 11. 00:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
67%

Én írtam így levelet egy nagy plátói szerelmemnek.Részben kölcsönös volt a dolog, mert tudom hogy nem voltam érdektelen számára.Viszont sajnos úgy alakult hogy soha semmi nem történt köztünk.

Írtam neki végül teljesen őszintén leírtam mindent ami bennem volt, mondhatni kicsit meg is aláztam magam, valamint kiadtam minden érzésem felé.És elnézést is kértem ha fájdalmat okoztam neki.

Igazából nekem jól esett kiadni magamból, de nem igazán éreztem azt, hogy ezzel tovább léphetek az életben.Inkább az segített hogy semmiféle választ vagy reakciót nem kaptam tőle.Aminél még az is jobb lett volna ha kiakadva elküld a francba :)

Mondjuk úgy hogy tovább léptem, mert nem volt más választásom, de a mai napig szoktam rá gondolni.

2022. máj. 11. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
67%
Most akkor érzelmi terrorban akarod tartani, mert nem veled jár? Szvsz tartsd meg a gondolataidat, a szerelmet nem lehet erőltetni. Ez most így jött ki a lepés. Majd lesz más. Kinevetteted magad. Az élet nem egy xar love story, hogy majd hirtelen rájön, hogy mégis téged szeret :/
2022. máj. 11. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Ne írj semmilyen levelet
2022. máj. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ne "enyhén" írd meg neki, hogy szerelmes vagy belé. A levélben lehessen érezni, hogy mennyit szenvedtél miatta, hogy mennyire sajnálod, hogy semmi nem lett köztetek stb. A lényeg, hogy a szívedből jöjjön, amit írni akarsz.
2022. máj. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

egy baj van az ilyen romantikus vígjáték filmekkel, mégpedig az, hogy mindig azzal van vége, hogy összejönnek, s arról már nem szól, hogy mi jön azután.....


(amikoris x év elteltével a nő elkezdi azt hinni, hogy ő valóban a pasas főnöke...)

2022. máj. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ne legyél fasz.
2022. máj. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!