Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan, akinek a szó...

Van itt olyan, akinek a szó szoros értelmében nincsen senkije?

Figyelt kérdés

Olvastam más kérdéseket és válaszokat, de mindenkinek van legalább egy ember az életében, egy szülő, egy testvér, egy barát.

Van még rajtam kívül olyan, akinek se párja, se egy barátja, de még rokonai sincsenek?

Egyedül élek, egyedül vagyok. Csak munkában kommunikálok másokkal, de még ott is én vagyok abban a pozícióban, hogy 12 órából 5-10 percet látok egy kollégát.

24/n


2022. máj. 13. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
22%

Ha kollégáid vannak, akkor már HÁLA AZ ÉGNEK(!) nem vagy teljesen elveszve.


Milyen közösségi élet hiányozna? Egyházi elfogadó-, befogadó szemléletű társaságokat ajánlhatok? :)


Szeretnéd? Budapesti vagy?

2022. máj. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
Ezt hogy csinálod, hogy egy szál rokonod sincs? Párt tudsz találni, csak mászkálni kell ida-oda, vagy legalább tinderezni. Baarátkozni is lehet különféle helyeken. Menj másik munkahelyre! Miféle munkahely ez a 12 órázás, ahol sehol egy lélek? Éjjeli őr?
2022. máj. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Vidéki vagyok.

A kollégáim pedig azért sem szivlelnek, mert mindig akkorra szervezik a csapatépítőket, amikor én a munka miatt nem tudok elmenni. Ők eljárnak együtt kávézni és engem nem hívnak. Gyakorlatilag nincsen senki, aki velem időt töltene.

Sajnos nem vagyok vallásos és nem is lennék képes ekkora szigorban élni az életem.

2022. máj. 13. 15:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen munkakör? Éjszakai? Mondom, hogy válts munkahelyet.
2022. máj. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Valtoztass, valts munkat, vagy lakhelyet, tarskeresozz keress hobbit amit masokkal csinalhatsz.
2022. máj. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%

Szia!


Biztosan nehéz lehet de hiszem, hogy rendeződik és előbb utóbb jó emberek fognak körbe venni akikkel szeretsz lenni. Kitartást!

2022. máj. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Recepciós vagyok, de egy olyan részlegen, ahol nincsenek kollégák, a vendégek meg nem velem foglalkoznak.

Kapcsolat nem érdekel. Rokonaim nincsenek, akikkel tartom a kapcsolatot lényeges okok miatt.

2022. máj. 13. 18:24
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, miért lettem lepontozva?
2022. máj. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!