Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak más fiatalok is ebben...

Vannak más fiatalok is ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Egyszerre érzem magam magányosnak, de bizonytalan vagyok, hogy mit szeretnék. Rendes párkapcsolatom nem is volt még soha, próbálok kivárni a megfelelő lányra, csak hát ennyi idősen már kezd ez kicsit gáz lenni.

Az elmúlt 2 honapban sokkal jobb lett az életem, rengeteget ültem itthon, szét untam az agyam, depresszios lettem. Azóta dolgozom, szinte mindennap amikor van lehetőségem megyek valahova, vagy haverokkal vagy testvéreimmel és ebből a szempontból a kedvem is sokkal jobb, megszűnt a depresszióm. Az a baj, hogy én gyerekkorom óta olyan vagyok, hogy relatív egész könnyen kialakítok baráti kapcsolatokat, de tekintve hogy introvertált vagyok, általában egyáltalán nem vágyok a nagy baráti társaságokra, nem is érzem magam komfortosan se bulikba(nagyon ritkán, szinte soha nem is járok) se fesztiválokon, se semmilyen hasonló helyen, egyszerűen szorongok és rosszul érzem magam. Jelenleg magányos vagyok, nemtudom, hogy tényleg a párkapcsolat hiányzik-e ennyire. Probálok párt keresni, de az az igazság, hogy eddig nagyon nem alakultak jól ezek a próbálkozások, és nem elutasításokat kapok, hanem voltam átverve, meg hülyének is nézve elégszer. Szívesen beszélgetnék valakivel, aki hasonló korban van(mindegy, hogy milyen nemű) és ugyanígy érez, hogy az élete kényelmes de közben mégis magányos, mert nemtudom, hogy erre mi lenne a megoldás.

19/F



2022. máj. 14. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem írhatsz nyugodtan. Bár 3 évvel idősebb vagyok, szerintem még korodbelinek számítok.
2022. máj. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is írhatsz, hasonló helyzetben vagyok. 18/L
2022. máj. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz 24F
2022. máj. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

25/F vagyok, ugyan igy erzek mint te :D

Keresnem az igazit, de neha kimozdulni sincs kedvem, de amikor elindulok utana jo lesz, egyebkent en is szorongok nagy tarsasagokban, nem szeretek sok emberrel lenni, de igazabol mindig az eleje a nehez, utana ha mar ott vagyok valahogy jo, vagy nem olyan rossz mint aminek otthon lefestem az egeszet, probalj erre gondolni..Igazabol egy tanacsot tudok adni, amivel en is probalom athidalni ezeket a dolgokat az pedig a kovetkezo:

Akkor kell atmenni a hidon, amikor a hid elott vagy.

Ami annyit tesz, hogy akkor kell belevagni, elmenni a tinder randira, kimozdulni, kikapcsolodni, elmenni a fesztivalra, amikor ott vannak ezek a dolgok. Sajnos en is van hogy meghatralok ezek elol, de erot kell vennie magan az embernek, es hidd el jobb lesz..es igen en is ezt tapasztalatom hogy ha tobbet megyek el akkor egyre konnyebb es konnyebb, hajra!

2022. máj. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!