Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak férfiak válaszát várom:...

Csak férfiak válaszát várom: van itt más (férfi) is, aki elfáradt, kiégett az életben, a barátnőszerzésben?

Figyelt kérdés

Mik a tapasztalataitok? Hogyan mibe lettetek kiégettek?


Esetleg van itt olyan akinek még nem volt barátnője?


+1: (26 vagyok és soha nem volt barátnőm, egyik helyen azt olvasom hogy már a 10 évesek is nemi életet élnek, nemi betegek. A másik helyen pedig azt, hogy a fél ország, a magyar fiatalok a legmagányosabbak, Európában.


most akkor hogy van ez? )



2022. máj. 18. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én több komoly kapcsolat után égtem ki, nem csak a sikertelenség, hanem az adott partnerekben, végül saját magamban csalódás.

Azóta csak tartós összejárás volt csajokkal (egyszerre eggyel), de nem komolyabb tervezgetés.

2022. máj. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

28 vagyok, még nekem sem volt barátnőm. Pár randim volt, de egyik sem alakult olyan jól.


Inkább csak neten próbálkozom az ismerkedéssel, de már eléggé beleuntam a szokásos körök lefutásába, meg a folytonos ghostingolásba.

2022. máj. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! 2-es ezzel én is így vagyok!
2022. máj. 18. 11:55
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

Az, hogy már tini kor elején 12-14 évesen elkezdenek szexelni a fiúk, nem zárja ki azt, hogy sokan 25-35 éves korosztályban érnek csak el a komoly, hosszútávú kapcsolatig.

Az én ismerettségi körömben (mondjuk egy ezer fős multinál dolgozok jelenleg) csak olyan férfiak vannak a szinglik közt, akik nem néznek ki jól, esetleg buták, vagy nagyon tapadósak, rossz a személyiségük, vagy csak nem akarnak barátnőt. Ilyen is van. :) De a legtöbbjükre nem tudnám azt mondani, hogy kiégett. Próbálkoznak, aztán vagy lesz valami, vagy nem.

2022. máj. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Nekem sem volt még barátnőm, az elmúlt 3 évben még egy randim sem, pedig nem nézek ki rosszul, szóval a baj mindenképp velem van. A munkámból adódóan nem látok rá sok esélyt hogy lesz az elkövetkező pár évben.
2022. máj. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
36%

Van egy mondás, amelyik férfinak egyik nő sem tetszik igazán, az nem is nőt keres valójában, hanem egy másik férfit.

Ezt a "látens homoszexualitást" ha valaki felismeri magában, megnyugodhat, nem a nőkkel van a gond, Ő keres mást.

Mert egyébként minden kifogás csak kifogás. Több, mint kétszer annyi csaj van a földön, mint pasi, így azok is találnak maguknak barátnőt, akik nem annyira vannak top-on. Sőt, Ők olyat találnak, aki hűséges, odaadó és akár hosszú távú kapcsolat is lehet az ismerkedésből, hiszen nem csak egy éjszakás lányt keresgélnek, tudnak adni, ragaszkodóak Ők is.

Vagyis nézzen magába minden fiú és kérdezze meg, a nőkben van a hiba, vagy bennük?

2022. máj. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!