Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Anyukák! Szoktatok magányos...

Anyukák! Szoktatok magányos lenni ?

Figyelt kérdés
Anyukák akik gyerekkel vagytok otthon, nem vagytok néha magányosak?

2022. máj. 18. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Miért, be vagy zárva a lakásba? Rokonok, játszótér, barátok stb? Apuka ha hazajön a munkából?
2022. máj. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bezárva nyilván. Viszont a barátok a szülés után eltünedeztek. Sokan ígérkeztek, de sosem értek ide. Férjem ha hazaér még csinálja a kinti munkát is. Még kicsi a gyerekem és nincs jogosítványom. Szüleim messze laknak, anyósék is . Úgyhogy kicsit beszűkült a világ.
2022. máj. 18. 21:09
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Igen .

Én emiatt pánikbeteg is lettem

9 hónapos a fiam

Most lettem jobban pár hete

, de még mindig nehéz

2022. máj. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Egyik ismerősöm volt magányos. Mesélte, hogy szervezett gyerekes programot a többi anyukával akit a játszótéren ismert meg és senki nem ment el. Szerette volna, ha vannak barátai, akikkel együtt mennek ide-oda, de nem akart összejönni. Amikor a fia nem volt otthon (ovi meg suli) és ő épp nem ment munkába akkor otthon sírt.
2022. máj. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Az meg hogy van apuka nem feltétlenül jelenti azt, hogy nem magányos, van akinek kell mellé ez meg az akivel ellenne a férjén kívül. Van ski mindent meg tud beszélni a férjjel, van aki szereti ha mással is tud beszélni.


Amikor volt párom, én is megbeszéltem vele a dolgokat, de jó volt néha elmenni valahova a csajokkal és velük is beszélgetni.

2022. máj. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Mindenkinek ment a zöld kéz. Hármas örülök neki hogy már jobban vagy. Nekem egy hónappal fiatalabb a kislányom, de úgy érzem kezdek becsavarodni.

Négyes teljesen megértem az ismerősöd. Az utóbbi időben én is sokat sírtam emiatt. Valahogy nem tudtam eddig más anyuka barátnőt sem találni. Kicsi a falu . Többnyire egyedül sétálok a kicsivel.

Utolsó : Sajnos sokszor próbálom megértetni a férjemmel hogy mit érzek. Viszont ő nem érti ezt meg teljesen. Ha azt kérem ne menjen horgászni vagy máshová meg van sértődve. Tudom hogy mindent megtesz értünk. Naponta egy két órát van itthon és ezt én kevésnek érzem . Nagyon örülök a kislányomnak. Imádom de olyan mintha belül meghalnék kicsit. Nincs mivel beszélgetnem.

2022. máj. 18. 22:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2022. máj. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
8%
Én bevállalnék egy magányos anyukát. 28/F
2022. máj. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Elnézést, h nem a kérdésre válaszolok.

Nekem van családom. Feleségem, fiam. Mégis magányosnak érzem magam, mert rajtuk kívül nem igazán beszélek senkivel. Munkámat is egyedül végzem.

Szóval ha lenne olyan anyuka akinek van kedve társalogni. Szívesen beszélgetek. 39éves vagyok.

2022. máj. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nahát ilyen is van,hogy a barátnők tünedeznek el?? Nálam fordítva volt vagy háromszor, a kedves friss anyukák tünedeztek el szülés után, meg az se érdekelte őket,hogy ajándékot akartam vinni a porontynak. De valaki már akkor is, ha komoly kapcsolata lett és egyből. Nem tudom kommentálni az emberek viselkedését.
2022. júl. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!