Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedul anyukak! Ti is maganyo...

Egyedul anyukak! Ti is maganyosak vagytok?

Figyelt kérdés
2017. jún. 5. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:

nem mondhatnám. Eljárkálunk a kicsivel is barátozni hetente kétszer, játszótéren is mindig vannak ismerősök akikkel lehet beszélgetni, heti egy délutánt (4-7ig) mamáékkal van, ilyenkor én megyek a nem kisgyerekes barátnőimmel meginni valamit, vagy moziba, havonta másfél havonta elmegyünk barátokkal bulizni, ilyenkor is mamáéknál van(este nyolckor még én fektetem le náluk és másnap ebédre már ott vagyok érte) utána azt a napot ott töltjük, valamint három hetente egy egész hétvégét is.


2.5 éves.

2017. jún. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Néha igen. Bár inkább jobban fáj az, hogy míg az apja jól érzi magát, addig én szomorkodom. Nem így képzeltem el a gyermekem gyerekkorát.

Nálad mi újság kérdező?

2017. jún. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, én sokszor az vagyok. Apukát el kellett hagyni mert egy barom. Nem is foglalkozik a kicsivel, láthatást sem kért. Gyerektartást azt fizet. Biztos fél a dutyitól. Egy éve vagyok egyedül a kicsivel, hiányzik valaki mellőlem... szeretem a gyerekem, de egyedül valahogy nem vagyok olyan kiegyensúlyozott. Rajtam az nem segít hogy leadom a picit 1-2 órára... Az másra jó, nem magányra.
2017. jún. 5. 21:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kicsi? Az ország melyik részén laksz?
2017. jún. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
JNSz megye. 1.5 éves. És te?
2017. jún. 6. 08:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Az ország másik fele. hátha közel lakunk egymáshoz, azért kérdeztem.

Próbálsz társat keresni? egyedül laksz a kicsivel?

2017. jún. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kokohoho ***** válasza:
Lehet valaki magányos úgy is, hogy nem egyedüli anyuka! Sok olyan anyuka van, amelyik jobb híján, együtt maradt a "barommal"! (Hozzátenném legalább annyi apuka is van, aki kötelesség tudatból van együtt egy követelőző, hisztériás, fúriával, mert az felcsináltatta vele magát!) Te még a szerencsésebbek közé tartozol, mert esélyt kaptál az újrakezdésre és a gyerek apja is támogat benneteket! Azért ez a "fél a dutyitól" beszólás, elég rossz indulatú volt! Nem tudok róla, hogy bárkit is lecsuktak volna ebben az országban, mert nem fizet gyerektartást. Viszont az tényleg nagyon sajnálatos, hogy nem is érdeklődik a gyereke után,,,, de hát ilyenek a bunkók,,,, akit azért nem mellékesen megjegyezném, hogy kissé felelőtlenül, te tettél apává!
2017. jún. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!