Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy tudnak olyan nyitottak...

Hogy tudnak olyan nyitottak szabadok és boldogok lenni?

Figyelt kérdés
Már azok akik azok.

2022. máj. 28. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Magamból kiindulva, hullámzik az egész. Vannak időszakok, amikor a legfesztelenebb ember vagyok a világon, az se érdekel, ha a gyerekeim összekenik magukat a nutellás palacsinta tartalmával, vagy vízfestékkel, máskor meg azon is kiborulok, ha lecsöppen a saliöntet a szoknyájukra. Egyszer elküldöm a férjemet 3 napos kanmurira, ahova nem is akar menni, máskor elsírom magam egy céges vacsi miatt. 🤷🏼‍♀️


Szerintem nem vagyok kiemelkedően ingadozó, egyszerűen rengeteg minden befolyásolja a hangulatunkat. Szingliként ugyanezt éltem meg, néha könnyedén ismerkedtem, néha azzal se tudtam mit kezdeni, ha más nyitott felém.

2022. máj. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi.🙂
2022. máj. 28. 13:26
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Fogalmam sincs. Talán nincs idejük leállni is gondolkodni milyen nyomorult egy világban élünk...
2022. máj. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
Ha megvan a kellő egzisztencia, az ember felszabadult tud lenni.
2022. máj. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!