Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek lehet egyedül is...

Szerintetek lehet egyedül is boldogan élni?

Figyelt kérdés

Főleg úgy, hogy az adott illető soha nem tapasztalta meg milyen egy párkapcsolat és nagy valószínűséggel sosem fogja.


Az egész vágyakozás csak irigység lehet, amit mások iránt érez, valamint az ősi időkből fennmaradt ösztönök a fajfenntartás miatt?



2022. jún. 3. 05:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Egyedül élek és egyáltalán nem vagyok irigy azokra akik nem. Már csak azért sem, mert nagyon sok párkapcsolat olyan, hogy kösz, ilyen inkább nem kell. Van az életnek még nagyon sokféle más öröme.
2022. jún. 3. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Gyakori93 ***** válasza:
91%
Persze, én mindig is egyedül éltem. Egyszer volt egy barátnőm. Kb 3 hónapig birtam ki. Mert egyszerűen, nem voltam boldog párkapcsolatban. Szerettem a lányt, nem ezzel volt a probléma.
2022. jún. 3. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Remélem egyszer nekem is sikerül. Mármint boldognak lenni. Valamiért nem tudok semminek sem örülni igazán.
2022. jún. 3. 05:51
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

Egyedül is lehet boldognak lenni, ha nem az ostoba, agymosott tömeget követed.

Kutass, tanulj, elemezz, legyen folyamatos célod.

2022. jún. 3. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

Amúgy elég, ha beszerzel egy kutyát, ha annyira nem megy az egyedüllét.

Az a szeretet, amit adni tud, az emberi (önző, változó) szeretet nem érhet fel hozzá.

2022. jún. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%
persze
2022. jún. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Tudom, hogy ezt nehéz elhinni, de valójában jobb neked, hogy nem volt párkapcsolatod. Életeket tud kisiklatni, önbecsülést földbe döngölni. A szíved annyira fáj, hogy semmi nem segít. Csak a lassú gyógyulás van. Nekem jobb lett volna, ha mindez kimarad.
2022. jún. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk alapból sincsen semmi önbecsülésem, így lehet tényleg jobb.
2022. jún. 3. 07:55
 9/17 anonim ***** válasza:
88%

Régen nekem is hiányzott a párkapcsolat, magányos voltam.

Megtapasztaltam pár rosszat, a végén jobban elvagyok már egyedül, nem vagyok magányos.


Egy jó párkapcsolatnak is meg van a maga előnye ugye, de egy rossznak meg a hátránya...

2022. jún. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%

Persze!

Nekem 10 macskám lesz.


22F

2022. jún. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!