Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miert erzem elveszettnek...

Miert erzem elveszettnek magamat a vilagban?

Figyelt kérdés

Udv,


azzal kezdenem, hogy az UK-ban elek mar 4 eve es ezalatt tobb helyre vandoroltam, koltoztem (5 pontosabban) es 5 honapja visszajottem arra a helyre ahol legelsonek jottem es nem gondoltam volna hogy igy fog tortenni hogy barmikor is visszajovok. Itt dolgozoik egyik testverem meg par emert is ismerek multbol akik itt dolgoznak. Miutan elmentem, mas helyeken dolgoztam/eltem UK-n belul, valahol tanultam kollegiumban, tehat onallosodtam viszont csaladom mondta mindig hogy legjobb lenne szerintuk ha vissszajonek oda ahol testverem is van, igy nem lennek egyedul, az fontos nekem hogy valaki mellettem legyen, vagyis a a legelso helyre mert ugy lattak hogy nem talalom az utamat es elvagyok veszve. Viszont voltak akiket ismertem vagyis par baratom (legelso helyen ismerkedtunk meg) ott volt ahol laktam tobbi helyen. Tehat teljesen nem voltam azert egyedul.


Nehez megmondani hogy jo dontest hoztam e mert mostanabann nagyon rossz a munkakorulmenyek (nincs eleg ember, hossz orak, stb) meg a hotel a semmi kozepen van tehat rossz idoben tul sok minden nem lehet csinalmi. Munka nem nehez (bar nem vagyunk sokan sajna) meg emberekkel sincs gond es kicsit legalabb tarsasagban vagyok de nem hiszem hogy embernek szuksege van tarsasagra, de ugy eerzem hogy nem itt a helyem meg mintha masok nyomasa miatt jottem volna vissza. Viszont tobb eve mar hogy elveszettnek erzem magamat a vilagban. Szoc szorongasban sokszor szorongok, van hangulatingadozasom. Otthon egy ideig pszichologushoz is jartam mikor idore hazakoltoztam 3 eve kb. Semmit nem segitett, es pszichiaterhez is elkuldtek ahol kedelyjavitot (mokrim) kellett szednem honapokig. Mit mondjak, nem volt tul kellemes erzes a vegefele.

Jul elejen tervezek elmenni mashova, de fogalmam sincs mihez kezdjek az eletben. Egyedul nem tudom, hogy jo otlet e barhova is koltozni UK-n belul (kihatna mentalis egeszsegemre egyedul eles), haza nem szeretnek, mert Mao egyre jobban sullyed lefele. Es csak hianyszakmaval lehet megelni, szakemberkent. Semmilyen vegzettsegem nincs csak erettsegi meg biztonsagi or kepzest csinaltam.


Szoktam meditalni, rendszeresen edzeni, olvasni, setalni termeszetben szabadidomben, meg jogazni.


Mit tanacsoltok?



2022. jún. 3. 13:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudsz barátnőt szerezni? (gondolom fiú vagy)
2022. jún. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

27/F amugy.


Plusz volt, hogy 3 honapig onkenteskedtem Buddhista kozpontnal (tara international kadampa buddhist retreat centre). Kedves volt mindenki, mintha kozosseg resze lettem volna.

2022. jún. 3. 13:34
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

Szóval nem tudsz partnert, kedves szerezni?

Társat.

2022. jún. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kedves-t.
2022. jún. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg miután kiírta a kérdést megtalálta a helyét a világban ezért angolosan távozott.
2022. jún. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

1es.


Hat nem tudom. Valahogy sosem hozta ugy a sors. Volt akivel kozos osszhang megvolt de pl az a szemely nem szeretett volna kapcsolatban lenni, vagy egy masik csajnak volt baratja es ugy voltam bele szerelmes.

2022. jún. 3. 15:49
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Ne sírj te szerencsétlen!

Használd az agyad. Droid.

2022. jún. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert a kutyát nem érdekli mit csinálsz...
2022. jún. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Masok szerint?
2022. jún. 5. 18:45
 10/12 anonim ***** válasza:
62%

Először is, és úgy sejtem képes vagy rá, gyakorolj önismeretet, és találd ki, hogy szerinted mi az élet, - ed értelme. Aztán kövesd azt, bármilyen nehéz, hihetetlen, vakmerő, nem elfogadott a társadalom által, stb.,...

Én 40+ vagyok és még nem tudom, tehát nem könnyű!

2022. jún. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!