Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha csak a háztartas es takarit...

Ha csak a háztartas es takaritás van miert megy el az életkedvem es leszek depresszios?

Figyelt kérdés

#háztartás #halálvágyat okoz
2022. jún. 12. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Gondolj arra, hogy megcsinálod hamar, kész lesz, akkor legalább 2 hétig nem kell vele foglalkozni, és meg tudtad csinálni.
2022. jún. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Mert semmi célja a napjaidnak. Ha nem kell dolgoznod, menj el önkénteskedni.
2022. jún. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Fárasztó az eltartottság és az "ágybetét" hivatás...talán kezdj saját életet...
2022. jún. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha valóban csak ennyi a dolgod, miért nem csinálsz valami programot?
2022. jún. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Mert semmi mást nem csinálsz. Legyen más valami program az elsődleges feladat aztán a háztartás. Pl kezdj el dolgozni
2022. jún. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom, én ma ablakot pucoltam, függönyt ágyneműt mostam, lemostam mindent, porszívóztam, felmostam.

Most ülök az illatos, ragyogó lakásban és iszom a kávém.

Ez engem most feltölt, büszke vagyok magamra és a házamra.

2022. jún. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

Miértxnem dolgozol?


Mehetsz önkenteskedni is...

2022. jún. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudom érteni. Most ért véget az egyetem és munkát keresek (csak egyelőre mindenhonnan elutasítottak vagy a legtöbb helyről vissza sem jeleztek semmit). Mindig szerettem volna önkéntes munkát végezni, de a környéken elérhető közelségben semmi lehetőséget nem találtam. Szerettem volna eljárni valami közösségbe pl. a hobbim és érdeklődési köröm kapcsán, de szintén nem találtam semmit. Egyedül élek, nincsenek barátaim, nincsen párom, nincsen családom. Úgyhogy ezek az üres időszakok mindig nagyon nehezek számomra, mert csak otthon ülök, takarítok, főzök, elmegyek boltba stb., és lefoglalom magam egyedül is ezzel-azzal (séta, olvasás, hobbik, sorozat stb.), de nincsen semmi társaságom és ez nagyon megvisel.
2022. jún. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Nekem többször is van egy évben, hogy hetekig egyedül vagyok otthon. Az önkénteskedés tényleg egy jó ötlet, bár én még nem csináltam, de én néha összeállítok élelmiszer csomagokat és a Facebookon kiírom, hogy odaadnám rászorulólnak. De amúgy próbálj találni valami elfoglaltságot: rajozolás, festés, új ételek főzése, olvasás, nyelvtanulás, és ilyenkor nyáron lehet kint is több mindent csinálni: napozni, strandolni, biciklizni, kirándulni. Ezeket egyedül is lehet csinálni.
2022. jún. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!