Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nincs semmi életkedvem,nem...

Nincs semmi életkedvem,nem tudom élvezni az életet de miért?

Figyelt kérdés
Nagyon sok rossz történt velem az elmúlt években, sokszor szóban aláztak próbáltak megkárosítani a feleségemre folyamatosan féltékeny vagyok, pedig konkrétan nem adott rá okot!Már nem piszkálom inkább csak hallgatok, sokszor,csak vagyok munkámat elvesztettem, persze keresek mást de ez is megviselt, nagyon sok dolgon kattogok mint pénz, hogyan tovább,mi lenne a helyes egész napom így tellik minden nap! Kikapcsolódni nem tudunk gyerekekre senki nem vigyáz és állandóan nyakunkon vannak ami jó mert szeretem őket de jó lenne több idő kettesben!Sportolni nem spóroltolhatok,betegségem miatt.Mit tanácsoltok,hogy legyen több önbizalmam,és életkedvem, hogy ne kattogjak?

2021. dec. 21. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Menjel dokihoz. U
2021. dec. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szóval munka, feleség, gyerekek és semelyik részét nem élvezed az életednek?

Azt meg tudod fogalmazni neked, hogy mi hiányzik neked?

Pénzen kattogni nagyon rossz, ha jól érzem félsz attól, hogy nem tudsz stabil alapot adni a családod számára. De szólj, ha tévedek.

Nem tudom, mit csinálj, én még fiatalabb vagyok sokkal, nincs meg úgy családom, mint neked.

Mégis két éve én is mókuskerékben vagyok, hónapról hónapra a tanuláson, a pénzen, a munkán kattogok, és sehogy nem tudom okosan megoldani. A vírus miatt sokkal nehezebb.

Én speciel ki szeretnék takarodni külföldre mert ezt már nagyon unom. Az egy helyben totyogást. Nem emberhez méltó.

Nagyon nehéz lehet úgy, hogy nem tudod kikapcsolni magad, pedig muszáj lenne valahogy egy kis időre kifújnod magad. Mondjuk lepasszolni a gyereket és túrázni egyet. A természet kikapcsol. Elmenni egy másik városba kocsival, felfedezni egy új helyet. Elmenni pszichológushoz. Drága, tudom, de annak, hogy jobban érezd magad, ára van. Barátaid vannak, akikkel tudsz beszélni?

2022. jan. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Amúgy igen 2.a pénz miatt és ez felemészt, voltunk már mélyen és nem szeretném mégegyszer,meg a felelősség tudat....és még rá is görcsölök.Gyakorlom az elengedést de nem minden nap egyforma! Munka is necces sok lehetőség nincs.Félek a szegénységtől! Hozzá tenném átlagosan élünk meg van mindenünk most!
2022. febr. 11. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!