Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ezzel már orvoshoz kell menjek?

Ezzel már orvoshoz kell menjek?

Figyelt kérdés

Egyedül élek egy kis falu utolsó utáni utcájában. Semmi élet. Egyedül vagyok teljesen. Munkám van,de napi 4 óra mert a helyi Bolt úgy van nyitva,minden nap ugyanaz a 20 vásárló.. és itt sajnos más lehetőség nincsen dolgozni.

Egész nap egyedül vagyok itthon szeptember óta.Akkor költöztem ide, mert azt hittem milyen jó lesz a vidéki élet a város zaja után,és a szakítás után .Tévedtem. Nem találom a helyem . Nem érdekel már semmi ami azelőtt érdekelt. A barátok mind ezer kilométerre, talán annyi hogy a boltban kommunikálok emberekkel.

Itthon semmi,nulla.

Már csak egész nap a kanapén fekszem. Idegesít minden, rossz gondolataim vannak, félek... szorongok.Halál félelmem van.Most is rázom a lábam olyan ideges vagyok.

Nem merek sehova menni, értsd séta . Egyedül minek és hova?

Kb 6 utca ez egész falu.

Aludni sem bírok.

Depressziós vagyok és félek.

Volt hogy pánikrohamot is kaptam.

Ha elmegyek orvoshoz, tud adni valamit ? Mert a frontin ide már kevés. Nem használ,ideges vagyok,ingerült, belső feszültség, belső remegés és félelem.


2022. jún. 13. 19:17
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
86%
Hány éves vagy? Nő vagy? Vissza kéne költözni a városba.
2022. jún. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

Igen,nő vagyok!33 éves .

Nekem is megfordult a fejemben, de ott megint munkát találni és fizetni a 150 ezres lakást egyedül...nehéz .

De akkor inkább tényleg a nélkülözés mint a magány.

Erre azt mondta valaki mikor meséltem neki, hogy ez egy magánzárka.

2022. jún. 13. 19:35
 3/36 anonim ***** válasza:
93%

Értem. Szerintem nem jó, hogy ennyire el vagy zárva ilyen fiatalon egy kis faluba.


Orvos nem igen oldja ezt meg, mert maximum gyógyszert ad, tehát tünetileg kezel csak.


A problémat gyökerestol kell orvosolni. Tedd fel a kérdést magadnak, hogy "mire vágyom, mitől lennék boldog és elégedett?"

2022. jún. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
0%
Én egész nap csak dugnék a barátnőmmel ha ilyen helyzetben lennék!
2022. jún. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
4 a világ megérett a pusztulásra😞
2022. jún. 13. 19:49
 6/36 anonim ***** válasza:
89%
Ne orvoshoz menjél, hanem költözz a városba. Egy szobát is bérelhetsz addig, amíg nem keresel annyit, hogy egy lakást tudjál. Itt ne maradj! Családod?
2022. jún. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell szó szerint venni!
2022. jún. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

3

Erre nagyon egyszerű a válasz: ha megint úgy élhetnèk mint előtte,emberekkel körülöttem,akikkel mentünk mindig mindenfelè, vagy csak kiültünk beszélgetni,elmenni ebédelni.

Hogy újra érdekejen a divat a ruhák és hogy ne egy szomszédok és inger szegény szarba kelljen éljek egyedül magányosan.

Hogy újra vidám legyek,ne egy idegroncs aki 3 citromfű kapszulát vesz be hogy egyáltalán a házból ki tudjon lépni.

Normális akarok megint lenni

Már semmi sincs ami boldoggá tesz .semmi.

2022. jún. 13. 19:52
 9/36 anonim ***** válasza:
1%
Keress egy pasit, aki hozzád költözne és már nem is unatkoznál. Művelj egy kis kertet, tarts állatokat, sok örömet adnak.
2022. jún. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

6

Anyukám van Pesten de hozzá nem költözök,egy 20m² garzonban lakik.

Testvérek nincsenek.

Talán a szoba nem is rossz ötlet.

Milyen jó,hogy kiírtam .

2022. jún. 13. 19:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!