Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Olyan ember, akinek egyáltalán...

Olyan ember, akinek egyáltalán nincsen családja?

Figyelt kérdés
Van ilyen ismerősötök? Nem nagyon idős, hanem ellenkezőleg, fiatalabb vagy középkorú ember, akinek tényleg semmilyen rokona nem ismert, egyedül él, nem lett gyereke. Milyen személyiség? Ki lehet vele jönni?
2022. jún. 22. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek egy ilyet, rengeteg barátja van, gyakorlatilag a világ fogadta örökbe.


Késői gyerek, szülők nincsenek, távoli rokonokat nem ismeri, elvált, gyereket sosem akart. Boldog.

2022. jún. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Bár van vér szerinti családom, de szinte zéró a kommunikáció közöttünk. Rokonaim többségével szintén semmi, pedig itt laknak 5-10 percre.


Nekem igazából megvan a magam társasága, barátok, haverok, munkatársak. Plusz járok közösségbe, így mindig akadnak ismerősök.


Sőt a vicces az, hogy például ha teljesítménytúrára megyek, akkor hozzám csapódnak emberek nemtől függetlenül és sokszor kifejezetten pozitív véleményük van rólam.

2022. jún. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen vagyok. 30 éves, egyetlen egy nagyon idős rokonom van, de alig beszélünk, más nincs. Nem lett gyerekem, nem is tervezem, 2 és fél éve párom sincs. Komolyabb típus vagyok, nagyon introvertált, de nem destruktív, sok egyedül végezhető hobbival, széles érdeklődési körrel, én közösségbe nem járok. Felszínes kapcsolatokat nem igénylek. Viszont majd szeretnék újra megfelelő társat és éppen 1-2 közeli barátot is hiányolok. Introvertáltak kijönnek velem.
2022. júl. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!