Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is érezte már magát...

Más is érezte már magát ennyire feleslegesnek és magányosnak?

Figyelt kérdés
34 éves vagyok. Nincsen egy barátom sem, se senkim. Annyira egyedül érzem magam. Be fogok kattanni. Nem látom semminek se értelmét. Folyamat dolgozom. Szüleimmel élek. Nincs párkapcsolatom. Viszont van egy 11 éves Fiam. Ő tart életben. Most az apukájánál van én meg itthon sírok. Hogyan lehet ebből kimászni? Voltam pszichológusnal, pszichiáternél, de úgy éreztem semmit sem segített. Frontint szedek, de már csak kis mennyiségben. Kérlek ne nevessetek ki.
2022. jún. 25. 16:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Először is állj le a Frontinnal és kezdj el inkább sportolni valamit vagy csak hosszabb sétákra járni
2022. jún. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Szüleidnél laksz, van munkád, van egy egészséges gyereked és sír a szád?

Akaszd fel magad a picsába. Parazlod a levegőt b+

2022. jún. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
21%
ha a szex hiányzik, nekem írhatsz :) 30/f (én saját magam élek egyedül, Budapesten.) Egy kis öröm szerintem segítene mindkettőnkön, mert én is eléggé magányos vagyok. Bár neked ott a fiad, szerintem sok boldogságot szerez neked ő is <3
2022. jún. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod, privátban szívesen segítek egy-két tanáccsal. (Nekem is egy bizonyos helyen oldódtak meg a magányosság beli gondjaim...)
2022. jún. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerezz egy pasit!
2022. júl. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!