Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 24 évesen magányosan, hogyan...

24 évesen magányosan, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sosem voltam az a nagy barátkozós, haverkodós típus, viszont mindig volt egy haveri köröm, mindig volt barátnőm, így sosem éreztem magamat magányosnak. Aztán a középiskolás haverok az idő múlásával lekoptak, nem baj, akkor még ott voltak az egyetemi körből az ismerősök.


Viszont ahogyan vége lett az egyetemnek, ők is fokozatosan elkoptak körülőelem, utána a barátnőmmel szakítottunk, és talán a magányosságba az utolsó szöget az verte be, amikor a szakítás után hazaköltöztem, munkahelyet váltottam, ahol viszont HO-van, azaz teljesen elszigetelődtem mindenkitől.


Legutoljára messengeren például a szüleimmel beszéltem, előtte 2 hónappal egy volt középiskolás haverommal, gyakorlatilag senkivel nem beszélek, senki nem keres, és én hiába keresem a társaságát másoknak, mindig van valami kifogás, hogy ki miért nem ér rá, meg majd legközelebb, meg majd máskor.


És csak én kerestem más társaságát, az enyémet nem keresték egyszer sem, ez talán a legfrusztrálóbb.


Most kezdetben elkezdek jövőhéttől Thai-Box-ra járni, hogy legalább emberek között legyek kezdetben, de nem igazán szeretném leélni a hátralévő életemet teljesen magányosan, úgy gondolom, hogy talán még abban a korban vagyok, amikor ezen tudnék változtatni, de nem tudom, hogy hogyan kellene.


2022. júl. 2. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Járj el turázni FB-n sok az egynapos turacsoport.
2022. júl. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%
Keress masik melot
2022. júl. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a mai világban egyre inkább mindenki csak magával törődik :(

Ha fiatalabb lennék,szívesen barátkoznék, mert látszik, hogy értelmes ember vagy, aki megérdemelné ,hogy ne maradjon egyedul.

Tudom, milyen az,amikor nem keres senki,amikor leráznak,amikor mindig "majd" van válaszként.


De hidd el, ebben az a jó,ha nem is érzed,hogy látod , kire számíthatsz,ki mennyire vesz komolyan !


A kirándulgatós FB csoportot próbáltam, nem is egyet. Hát, finoman szólva is érdekes, tudnék mesélni róla...Abba is hagytam.


Fel a fejjel !


F/Bpest

2022. júl. 3. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha bárkinek van kedve haverkodni, barátkozni és nem zavarja a korom írjon privátot :)

18/srác.

2022. júl. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!