Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért néznek levegőnek az...

Miért néznek levegőnek az emberek?

Figyelt kérdés

Általában így van. A kolléganőktől, haverok nőitől már megszoktam. Pl haverok női előszeretettel néznek levegőnek, ha együtt vannak akkor valamit kiböknek a bajszuk alul, valami motyogásfélét rendes köszönés helyett, de ha nincs ott a haver, akkor akár egy liftben sem köszönnek vissza. Másokkal meg megy a mosolygás, puszi-puszi. Persze nem ezt várom el, de ne nézzenek levegőnek. A haverokkal már meg is szűnt gyakorlatilag a kapcsolat 2 éve, mert komolyra fordultak ezek a kapcsolatok és onnantól leráztak. Amiket hallottam ezektől a csajoktól, hogy olyan fura vagyok, olyan fura lábaim vannak (O lábam van), rosszul érzik magukat ha megjelenek. Ezeket mondták rám. Ártani nem ártottam soha senkinek, egy hallgatak ember vagyok akire mindig lehet számítani. Pl volt hogy a haverok elmentek a Balatonra, nekem nem szóltak. Utólag kiderült, hogy a lányok mondták, azt a fura srácot el ne hívjátok. Szóval bajba kerültek, ellopták a cuccaikat és én mentem le értük az éjszaka közepén, vittem nekik pénzt, ruhát, stb. A lányok akkor se vettek emberszámba. Ezeknek a barátságoknak már vége van.

Tegnap a munkahelyemen kint dohányzott két kolléga a másik emeletről, én friss levegőt szívni járok ki, meg ücsörögni. Hallottam, hogy a Forma-1-ről beszélnek amit nagyon szeretek és odaszóltam, hogy “ti is nézitek a Forma-1-et? Láttátok az előző versenyt?”. Erre néztek rám, de nem szólaltak meg. Mégegyszer mondtam, de akkor sem és elfordultak. Azok a lányok is valami ilyesmiképpen szoktak hozzámállni.

Nem tudom mit rontok el, csak haverkodni akarok, egy két szót szólni valakihez.


2022. júl. 22. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Idióták között vagy az a baj!


Szerintem rosszkor vagy rossz helyen és főleg nem a megfelelő emberekkel kezdesz el kommunikálni nem jó irányba nyitsz.

2022. júl. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Mi ez a töküres kérdés itt? :O
2022. júl. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Rossz emberekkel vagy körülvéve, egyáltalán nem ezt érdemled..
2022. júl. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Nincs a megjelenésedben valami furcsa, különös?
2022. júl. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Én arra tippelek, hogy te intelligensebb vagy, mint akikkel szóba állsz.
2022. júl. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek sokszor külső alapján ítélnek. Biztos van valami a külsődben, ami visszataszító nekik. Megítélnek pedig nem is ismernek. Én cigány vagyok, úgyhogy nekem is volt már részem hasonlóban (néha ha szembe jönnek velem a járdán, kb. 20 méterre tőlem átmennek az úttesten a másik járdára, mert azt hiszik bántani akarom őket, amikor rám néznek látom a félelmet a szemükben, főleg a nőkében), pedig barátságos ember vagyok, csak hát a sztereotípiák, azok sztereotípiák. Már hozzászoktam. Nem esik valami jól, de hát mit lehet tenni... Akik számítanak, akik ismernek, azok tudják milyen vagyok, a többi nem érdekel.
2022. júl. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Valószínűleg csúnya vagy, az emberek túlnyomó része meg van annyira felszínes, hogy ezzel el is ástak.
2022. júl. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyanez velem is,munkahelyen se beszélnek velem,bár mondjuk az még hagyján mivel nem arról szól. De ha elmegyek valahova bulizni ott is mindig levegőnek néznek. Én már rájöttem hogy szellem vagyok,szóval nekem nem kell aggódni ilyen gondoktól hogy rám jönnek meg ilyenek. Inkább elfele mennek. Meg elfordulnak
2022. júl. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#6 tisztelet a kivételnek,de azért tudjuk milyen némelyik roma származás,soknak már a szemében látszik mit akar. És nagyon zsiványak tudnak lenni,
2022. júl. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!