Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Képes leszek változni/változta...

Képes leszek változni/változtatni valaha? 26/N

Figyelt kérdés

Az emberek többsége szerint sajnos borzalmas a személyiségem. :( Tudom, hogy egy nebáncsvirág vagyok, aminek következtében sokszor az lesz, hogy vagy kihasználnak, vagy rajtam töltik ki az agressziójukat, nárcizmusukat, felsőbbrendűségi érzésüket mások, egyszóval manipulálható vagyok. Bizonyára óriási szeretethiányom lehet, ha minden kedves szóért képes lennék ugrani. Csakhogy ehhez meg kéne találni a megfelelő embereket, akik egyszerűen nincsenek.


Úgy érzem a fiatalok 90%-ánál minimális tolerancia van és nekem kell kitapogatni, milyen témákról lehet egyáltalán beszélni, vagy kioffolnak teljesen. Persze meg kellene tanulnom fele annyi mondatban elmondani a véleményem. Messengeren jellemzően nem is ír vissza senki semmit, ha kifejtek valamit. Egy lány akivel egész jóban vagyok azt mondta, a messenger nem erre való, ezt muszáj elfogadnom. Ja, csak ha xy-t felhívni nem lehet, mert annyira rugalmatlan, hogy nekem kell hozzá alkalmazkodni állandóan, akkor kicsit nehéz.


Egyébként klinikailag depressziós vagyok. Tudom, az ilyen embereket messze elkerüli, aki teheti, mert rengeteg olyan ember van, aki a vacak világ ellenére sem omlik össze és van annyi rezilienciája, hogy nem akar beszélni se arról, ami van, mert elvileg nincs értelme, nagyon kicsik vagyunk ahhoz, hogy változtassunk. Akkor minimum ne sírjunk miatta, élvezzük. Nehéz. :( Nehéz, főleg ha annyira nem vet fel a pénz, hogy lazán eljárjak edzeni, vagy bármit csinálni. Mindig van mire eltenni.


Én már azt sem tudom a terapeutám mit fog velem kezdeni, mert nagyon nem vagyok jól. Ezzel kvázi alkalmatlan is, hogy esetleg beilleszkedjenek, szeressenek. :( Nem akarok senki terhére lenni, de az is nagyon fáj, amikor nem tartanak többre egy éretlen kamasznál, csak azért, mert úgy érzem nem tudok bármit magányosan megoldani és az érzelmi zsarolás is nagyon fájdalmas, főleg munkahelyen.


Pl: az egyik kolléganővel egyszerre mentünk volna el ebédelni. Egy rendezvényről megmaradt pár süti, a hűtőben volt, gondoltam bekapok pár falatot, vagy valami. Erre azt mondta menjek el a kajáldába inkább és egyek valami normális ételt, mert sok lesz a dolog délután. Mondtam neki, hogy leesett a cukrom, mert 5 orája nem ettem, majd rendelek valamit, ami 1 óra alatt jön meg. De hogy akkor is menjek el enni valamit, ami normális.


És én tudom, ez arról szól, hogy nem akart velem egy légtérbe se lenni, pedig aznap 3 mondatot se szóltam hozzá.

:( Higgyétek el, ebben csak él volt, semmi gondoskodás. Vagy manapság normális elküldeni valakit a légteredből?



2022. aug. 1. 04:37
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Szval változni abban kene hogy jól megmondom ilyenkor a magamét, valami konstruktív módon, vagy ráhagyom...
2022. aug. 1. 04:38
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

Mi a kérdés konkrétan?

Össze vissza zagyválsz

2022. aug. 1. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Hát én ennek a felét se olvastam el, de persze, hogy képes vagy. Akár most is. Ne nyomorult, felszínes debilekkel ismerkedj, ne őket hívd barátnak. Voálá, már is normális lesz minden, amit csinálsz a szemükben. Ha a jelöletlen 'ők' nem egy csapat szociálisan hulladék állat, hanem normális ember, mint te.
2022. aug. 1. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakit nem tudsz elérni hívással és az üzenetedre se kíváncsi, az nem rugalmatlanság, hanem elutasítás. Engedd el az olyan embereket akiket nem tudsz elérni.
2022. aug. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha az edzés segítene kicsit lelkileg is összeállni, de nincs pénzed, akkor minden egyes nap nyomj pár tucat fekvőtámaszt és felülést. Olcsó, hatékony megoldás.
2022. aug. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt tudom írni, mint az előttem szólók.

Rossz embereknél próbálkozol, ezért csalódsz és ezért vannak ezek a gondolatok is. Én speciel szeretem a hosszabb szövegeket, kisregényeket messengeren. :)


Ha gondolod írhatsz, beszélgethetünk. 29/F

2022. aug. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
5-ös nyáron sokat úszok, mert a Balatonnál élek és ahová lehet bicajjal megyek. Valami erősebb kéne, mondjuk teremben, személyi edzővel, mert gyenge ízületeim vannak, nem tudok terhelni rájuk sokat, nem értek hozzá. És aki rendesen edz, annak havonta min. 1 masszázs sem árt, aminek ára szintén 8-10.000 ft. Egy időben jártam mert teljesen kész volt a hátam, rendbetett. Ha nem is havonta, de 3 havonta egyszer egy teljes test masszázst igénybe veszek most is. A baj az, hogy olyan tevékenység kellene, amivel megismerhetek embereket. De itt nyár kivételével ki van halva minden. El lehet járni társastáncra, ami tényleg tök jó, de jellemzően nem a korosztályom és párban érkeznek mind, vagy néhányan nők magukban. Férfiaknál úgy fest, nem divat. Lehet marad a társkeresőzés nekem. :')
2022. aug. 1. 07:28
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

7. Ha lenne pénzük a fiataloknak biztosan el járnának táncolni.

Úszásnál is tudsz erősödni,kar, láb, hát stb..

Ha nagyon elakarsz menni edzeni akkor menny el, vegyél egy jegyet aztán majd ha jó a közösség ahová jársz fognak segíteni mit hogyan kell?

Egy személyi edzőt fel tudsz fogadni pl 1-2-3 havonta 2-3 alkalomra is, első alkalomkor felméri a dolgokat és írtok egy edzéstervet egy időre,majd szépen meg mutatja mit hogyan kell csinálni? aztán megnézni te hogyan csinálod? Aztán ha kell kijavít.

Nyilván az lenne a jó ha mindig ott lenne a személyiségi edző, de sajnos ugye a piszkos anyagiak mindig közneszólnak, ezért marad a másik megoldás.

Végül ha sikerül összeismerkedni valakivel a termeben ő is tud neked segíteni, aztán te meg segítesz neki.

2022. aug. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

A YouTube tele van edzéssekkel amik otthon is végezhetőek, és erősítenek

Vannak súlyzós edzések is otthonra ami kis kézi súlyzóval végezhető

Vagy iratkozz be aerobikra

Ott is jól lehet ismerkedni az ilyen csoportos edzéseken

1 óra 1500ft és annyiszor mész ahányszor megengedheted magadnak

Minden edzőteremben vannak csoportos órák is szinte

Spinning, aerobik,trx

Ez mind arra is jó hogy ismerkedj

A sütis részt abszolút túl reagálod. Szerintem tényleg csak azt akarta hogy egyél normális kaját

Tekintve hogy, az egyik ismerősöm depressziós stb ő minden nap bebeszéli magának az ilyen dolgokat hogy ez meg az azért néz rá úgy mert utalja őt, meg azért mondták neki melóban hogy hozza ő ide a raktárból ezt vagy azt mert senki nem akar vele 1 légtérben lenni 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Az meg hogy valaki nem szeret messengeren kisregényt írni meg olvasni tök normális. Én is ilyen vagyok. Nem is nagyon érek rá és amikor igen nincs kedvem nagy több oldalas eszme feltésbe kezdeni.

Személyesen nyilván kivesézek én is mindenféle temat de messengeren nem.

Szerintem sok mindent túl gondolsz, sok mindenre túl sok a kifogás és az önsajnálat

2022. aug. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
Hát, félek most sok ismerkedős levelet fogsz kapni, csak sajnos sokan nem épp úgymond a tisztességes szándék szobrai lesznek. Amúgy szerintem a végére kicsit ugymond összekeveredtek a dolgok, mármint hogy akkor most konkértan mi is a baj? Addig értem, hogy szeretethiány, de utána kicsit kusza.
2022. aug. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!