Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül érzem magamat, senki...

Egyedül érzem magamat, senki nem akar velem lenni. Nem bírom megszokni. Hogyan fogadjam el ezt?

Figyelt kérdés

Családomon kívül “csak” párom van, de egyikükkel sem lehet tartalmasan tölteni egy napot, vagy akár egy délutánt.

Mindig mindenhova egyedül kell mennem, de már ott tartok, hogy inkább semmit sem csinálok. Nem beszélgetünk, sőt legtöbbször csak vita van mindenből. Jót sem lehet csinálni, a főztöm folyton kritizálva van, napjaink arról szólnak hogy itthon ülünk és mélyen hallgatunk.


2022. aug. 6. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elfogadni, változtass!
2022. aug. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szép kis kapcsolat. Minek van párod, ha a vele töltött idő inkább nyűg mint szórakozás?


Nem elfogadni kell hanem változtatni. Mai világban könnyű ismerkedni.

2022. aug. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1# És hogyan? Egész életem arról szólt, hogy változtatok, hogy folyton én erőltetem a dolgokat.
2022. aug. 6. 18:53
 4/9 A kérdező kommentje:
2# Nem könnyű. Az emberek közömbösek.
2022. aug. 6. 18:54
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress egy hozzád illő párt, aki szeret veled lenni és értékel.
2022. aug. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyugi én is kb ezt érzem.
2022. aug. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A, Beszéljétek meg egymással, hogy ez így nem jó, ki mit változtatna kompromisszumos megoldással; B, Külsős segítség kérése.
2022. aug. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj vele őszintén erről. Aztán ha más nincs, lépj tovább, kár elpocsékolni az életed. Ha gondolod írj nyugodtan.
2022. aug. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8# Mindig beismeri, hogy nekem van “igazam” és hogy sajnálja hogy ilyen, és bár őszintén mondja, lusta változtatni ezen.
2022. aug. 8. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!