Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha nem akar senki...

Mit tegyek, ha nem akar senki eljönni velem egy rendezvényre?

Figyelt kérdés

Lesz a jövőhét hétvégén egy rendezvény, ahova el akarok menni, de nem találok embert aki eljönne velem.

Sose járok sehova, most ez egy ilyen kivételes alkalom lenne. Sajnos baromira be tudok pánikolni emberek közt, így kicsit tartok tőle, ezért is akartam elhívni a szűk haveri körömből valakit, de vagy más programon vannak, vagy a párjukkal, vagy szimplán nincs hozzá kedvük.

Kicsit kezdem már eltolni afelé ezt a dolgot hogy akkor nem megyek sehova inkább. Hogy tegyem túl magam ezen az egészen? Tényleg nem járok sehova, szóval alapból elengedném és nem érdekelne, de ez most valahogy kissé rosszul érint.


2022. ápr. 12. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tedd fel a kérdést, később bánnád e ha kihagynád? Ha igen, akkor gondold át, milyen módszerekkel vészelted át a tömeget, amikor muszáj volt. (Biztos volt már ilyenre példa.) Készíts tervet, készülj fel a saját reakcióidra. Végül menj el és élvezd! :)
2022. ápr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Biztos bánnám. Utoljára ezen a rendezvényen 4-5 éve voltam, már tavaly is akartam menni, de akkor sem volt kivel. Sajnos akikkel utoljára voltam, azokkal összevesztem és nem tartom már a kapcsolatot, így az kiesik. Akkor is velük vészeltem már át a tömeget, végig volt kivel beszégetni, így át lehetett vészelni.
2022. ápr. 12. 18:48
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Munkahelyeden is kérdezz meg embereket.

Vagy akár dobd fel FB-oldaladon a kérdést, hogy van-e kedve valakinek eljönni veled.

2022. ápr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%
Sajnos velem sem akart senki sem jönni, mert büdösnek csúfoltak. Mondtam, hogy ő a büdösek és elmentem egyedül.
2022. ápr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

Tudom hogy off, de a válaszai miatt kezdem megsajnálni a Büdös Könyv nevű felhasználót.🤷‍♂️

Mondjuk lehet azért, mert engem is csúfoltak, amivel csak tudtak.

Jaa, a kérdésre is válaszolva:

Ha elmondod milyen rendezvény, ha az tetszik nekem és még a közelemben is van, akkor ha úgy gondolod én elmegyek veled. Tudom, furán hangzik...Nem vagyokszervkereskedő meg semmi, csak nekem sincs senki akivel mehetnék valahova.

2022. ápr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hova szeretnel menni? En szivesen elmegyek veled, ha leirod es engem is erdekel.
2022. ápr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Keress itt embert. Engem is érdekelne miről van szó.
2022. ápr. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
I Bike Bp, de az a baj hogy nehezen ismerkedek, főleg idegenekkel, szóval rendesek vagytok meg minden, de szerintem nem út ez számomra. :(
2022. ápr. 12. 23:40
 9/11 anonim ***** válasza:
A jó dolgoktól ne zárkózz el , kérdező! Saját magadnak vagy a gátja! Változtass ezen! Mit veszíthetnél, ha megismered a fenti 2 személyt? Szerintem semmit.
2022. ápr. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8-ra:

Most ez úgy néz ki, mintha te nem akarnád, hogy elmenjen veled valaki arra a rendezvényre.

2022. ápr. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!