Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más szemmel láttok egy olyan...

Más szemmel láttok egy olyan fiatal lányt aki pénzért szexel neha de azért mert nincs semmije es senkije vagy ez nem indok arra hogy ezt tegye?

Figyelt kérdés

Tenyleg senkije nincs. Elzavartak otthonrol a lelki betegsegei miatt, nincsenek baratai nincsen csaladja , még ismerosei sincsenek

Lehet hogy arra fog kenyszerulni hogy penzert arulja magat, hogy legyen penze hol lakni es tudjon mit enni, gyorsan kell neki a penz...ha helyre jon soha tobbe nem fogja ezt csinalni

Ez ok arra hogy belemenjen ebbe vagy ez sem? De akkor legyen hajlektalan ahelyett hogy megragadna az egyetlen valasztast? Vagy mit tegyen?

Megegyszer leirom, penz azonnal kell neki, nem tud jelenleg munkat szerezni

Nincs aki segitsen rajta, snekije nincs nem tud kihez szolni!


2022. aug. 7. 21:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%

".ha helyre jón soha többé nem fogja ezt csinálni"


Nem fog helyre jönni, ha belekezd egy ilyenbe. Ez csak egy lépcső lesz a lejtőn nekik lefelé.

2022. aug. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%

Nem látom másképp, mert nem érdekel a prostik világa.

Én képtelen lennék rá azt tudom, mert még a szerelmemmel sem tudok lefeküdni, ha nem vagyok ráhangolódva valamiért.

De ha neked ez az "egyetlen választás", akkor felőlem csinálhatod!

2022. aug. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Orulok hogy nem vagy raszorulva!


1. Miert ne lehetne abba hagyni?

2022. aug. 7. 21:34
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor téged ingyen fognak dugni, nem úgy megy az, ahogy te gondolod......
2022. aug. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezen az úton elindulni lehet, megállni nem nagyon.

Ahoz, hogy ku_va legyél fel kell adnod az önbecsülésed jókora darabját - valójában ez a legnehezebb része. És ez már sose fog többet nem megtörtént lenni.

Ha már nem lesz égető pénzhiány akkor is ott lesz a könnyű pénz lehetősége. És sokkal könnyebb is lesz újra megtenni, hiszen az önbecsülést már nem kell mégegyszer feladni, annak már annyi.

2022. aug. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz támogatást kérni önkormányzattól, segélyszervezetektől, karitásztól, egyházaktól stb? Nagyon szomorú helyzet, de kell, hogy legyen más megoldás! Ne félj kérni! Írsz 10 helyre email-t, ha 1 visszajelez, már megérte. Még mindig kevesebbet vesztesz így a méltóságodból, mintha a testedet árulnád.
2022. aug. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert, ha ezt csinálod ugyanúgy az lesz, hogy nem fogsz tudni munkát találni és csak marad ez a "könnyű pénz" miatti indokod. Ha pedig eljutsz oda, hogy már nem tudod elviselni az életet akkor jönnek a drogok is. Ennek a szakmának ez elég sokszor a hozadéka, vagy utóbbinak az előbbi. Én nem hiszem, hogy ebből olyan könnyen ki lehetne jönni, hogy egyik napról a másikra eldöntöd, hogy te itt végeztél.


Alapból láthatóan nem vagy rendbe lelkileg. Ezen nem nehéz kitalálni, hogy nagyon nagyot fog rontani, ha naponta több férfi használ a vágyaira és megaláz vagy esetleg bánt.

2022. aug. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%

#3

Volt olyan fejezete az életemnek, hogy egyik napról a másikra fillér nélkül maradtam, de én elmentem (főiskolai diplomával!) addig takarítani, míg nem találtam megfelelő állást. Pedig az akkori külsőmmel lehettem volna luxusqrva is, nem kellett volna a sarkon árulnom magam és a stricimmel kiveretni a fogaim, hogy jobban menjen a sz.pás.

(2-es voltam)

2022. aug. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Hova irjak segitsegert? Ki az aki segitene?
2022. aug. 7. 21:42
 10/23 anonim ***** válasza:
51%

Nincs hol laknod?

Nálam pl lakhatnál, nem kérnék semmit se cserébe.

2022. aug. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!