Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más szemmel láttok egy olyan...

Más szemmel láttok egy olyan fiatal lányt aki pénzért szexel neha de azért mert nincs semmije es senkije vagy ez nem indok arra hogy ezt tegye?

Figyelt kérdés

Tenyleg senkije nincs. Elzavartak otthonrol a lelki betegsegei miatt, nincsenek baratai nincsen csaladja , még ismerosei sincsenek

Lehet hogy arra fog kenyszerulni hogy penzert arulja magat, hogy legyen penze hol lakni es tudjon mit enni, gyorsan kell neki a penz...ha helyre jon soha tobbe nem fogja ezt csinalni

Ez ok arra hogy belemenjen ebbe vagy ez sem? De akkor legyen hajlektalan ahelyett hogy megragadna az egyetlen valasztast? Vagy mit tegyen?

Megegyszer leirom, penz azonnal kell neki, nem tud jelenleg munkat szerezni

Nincs aki segitsen rajta, snekije nincs nem tud kihez szolni!


2022. aug. 7. 21:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
97%

A legegyszerűbb, ha hazamész és bocsánatot kérsz, akármi az előtörténet!

Kevésbé megalázó, mint k.rvának állni!

A lelki betegségeid miatt meg beszélj a háziorvossal és kérj beutalót pszichológushoz/pszichiáterhez,...majd ő tudja melyikhez küldjön!

2022. aug. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
93%
Aki odaáig jut, hogy a testét árulja, az nem tesz fel ilyen kérdést. Az le se szarja, hogy ki hogyan tekint rá. Aki meg itt bármit vakon felajánl, azt gyorsan felejtsd el. Itt mindenki idegen, senkiről nem tudni semmit. Ellenkező esetben tényleg hamar az utcán leszel árulva, vagy egy erdő közepén elásva.
2022. aug. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
#4 Én is erre gondoltam. Ha már ott van egy férfi lakásán (mivel gondolom nem a nyílt utcán csinálná) akkor egy átlagos nőnek kb semmi eszköze nincs rá, hogy elérje a pasinál hogy fizessen is. Ha az aktus előtt kéri a pénzt akkor azt fogja mondani hogy előre nem fizet mert lelép a pénzzel, utána meg egyszerűen kidobja a lakásból egy fillér nélkül. Meg hát azt sem lehet tudni hogy tényleg szexelni akar, nem szervkereskedő, vagy bérgyilkos. Biztos vagyok benne hogy azok között is vannak becsületes férfiak akik ezt a szolgáltatást igénybe veszik, de én semmi pénzért nem kockáztatnám meg.
2022. aug. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
73%

*sorozatgyilkos

nem bérgyilkost akartam írni, bocsánat

2022. aug. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

"Hova irjak segitsegert? Ki az aki segitene?"


Írj a helyi önkormányzat szociális irodájának (ha van ilyen), de legjobb, ha bemégy személyesen, ott tudsz kérdezősködni. Ha van helyben plébánia/parókia, ott is érdeklődhetsz. Ezeket a szervezeteket is megpróbálhatod:


Máltai szeretetszolgálat:

[link]

Vöröskereszt:

[link]

Karitász:

[link]

2022. aug. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Holnap jelentkezz a rácalmási/dunaújvárosi Hankookban, van ingyenes szállás és elég jól fizet. (Ezt egy másik fórumon olvastam)

2459 Rácalmás, Hankook tér 1.

Telefonszám: (06 25) 556 000

A tiszteletreméltó, hozzád közel álló embertől meg, akiről tegnap írtál a lopást fontolgatva, kérj kölcsön az első fizetésig ennivalóra pénzt!

2022. aug. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

...még mindig a 16-os vagyok,

vagy keress munkásszállásos munkahelyet bárhol az országban, a kajára az érvényes, amit a 16-ban már leírtam.

2022. aug. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
16%
Ha számít egy idegen ember véleménye, én elfogadom ezt indoknak, amit mondtál. Csak a rosszlányozás ugródeszka legyen számodra, mondjuk egy félév, hogy összeszedjél annyi pénzt, hogy kitudjál bérelni egy albérletet kaucióval és közben keressél munkát, ha nem tetszik meg bizonyítani akarod a világnak, hogy rendes munkád van. Bár, ha megjön hozzá a kedved, akkor csinálhatod, ameddig jól esik. Mai világban senki sem fogja megkérdezni miből veszed a legújabb Iphone vagy az új Mercedest. Mindenki úgy boldogul, ahogy tud és akar. Ha számodra a prostizásba látod a lehetőséget, akkor tedd azt. Felesleges másra hallgatnod, hogy ilyen olyan erkölcsös legyél, mert abból nem fogsz megélni és nem fogsz magadnak jó és új dolgokat venni. Te tudod neked milyen a morális iránytűd. Viszont a rosszlányozást sem olyan egyszerű elkezdeni 0-ról, főleg a piac telített, meg ugye te mennél az ügyfélhez, és ott utazást is fizetni kell...stb. Nem egyszerű. Az ilyen máltai szeretet szolgálat és társai, papíron működnek max, gyakorlatban nem igazán. Tudom, mert volt rá esetem, és egyáltalán nem úgy működik odamész és hipp hopp szállást adnak meg biztosítanak neked mindent. Ez csak papíron van így. Igazából a mai világban mindenki egyedül boldogul és kutya nem fog rajta segíteni, csak akkor akinek normális családja vagy rendes barátai.
2022. aug. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Nincs szülők, árva. Sajnálom, nem önhiba. Nincs barát- ez már nem.

Nincs pénz- de munka van, csak kell keresni. Eleinte túl kell élni a rossz melókat, és miután gyűlt pénz elegendő, el lehet lassan kezdeni egy normális életmódot.

2022. aug. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Ott a dologban a lejtő, hogy mikor fél óra után ott a kezedben egy húszezres, vagy épp a nap végén egy 100-as, akkor hamar átmegy a " csak annyit, hogy megéljek belőle " szemlélet arra az oldalra, hogy " ilyen gyorsan jön a pénz, akkor megengedhetek egy kis luxust " aztán azt veszed észre, hogy egyre többször és egyre többet vállalsz a pénzért.
2022. aug. 8. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!