Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek normális az, ha...

Szerintetek normális az, ha egyedül vagyok, akkor sokkal jobban tudom elvégzeni a feladataimat, jobban érzem magam?

Figyelt kérdés
Bármilyen házimunkát rámbíznak, ha egyedül vagyok, sokkal gyorsabban végzek+ jobban is érzem magam. Társaságban meg nem vagyok annyira vagyok produktív, nem is beszélek sokat.
2022. aug. 10. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
normális. én is jobban szeretek egyedül dolgozni
2022. aug. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a házimunka az pont nem egy közösségi tevékenység és akkor lehet igazán haladni ha egyedül nekiáll az ember és letolja.
2022. aug. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, teljesen normális.

Nincs "zavaró repülés", - kéretlen tanácsok, tevékenységedben feltartó, semmitmondó fecsegések, csörgő telefon, követhetetlen feladat-elágaztatás, mások által erőltetett tempó,

saját magad osztod be az energiáidat, rendelkezésedre álló műszaki-, technikai hátteret,

olyan szinten van rend körülötted, amely neked optimális a feladatait elvégzésére,

nem kritizál senki,

rendszer van a cselekményeid sorozatában,

átlátod, hogy éppen hol tartasz,

biztos lehetsz abban, hogy mi az, amire már nincs gondod,

nem kell alkudoznod senkivel, semmilyen okból,

te szabályozod magad körül a hőmérsékletet, huzatot, pihenőket.


Az emberek igen túlnyomó hányadának esetében egyáltalán nem mindegy, hogy ezek "a csillagok együtt állnak" vagy sem!

2022. aug. 11. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hasonló vagyok én is. Jó ez így, csak azért vigyázz a mértékre, ne legyél nagyon full egyedül, önmagadban mindig.
2022. aug. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hozzátenném, én bizonyos szintig szeretem ha körülvesznek szintén dolgozó emberek, mindenki teszi a dolgát, beszélgetnek a munkáról, én meg csendben hallgatom mint a rádiót.


Ami viszont nagyon leszív az a negatív gondolkodás és folyamatos panaszkodás. Munkatársaim ilyenek. Konkrétan azt látni, hogy egész nap vagy nincs a helyén, vagy ha ott van akkor internetezik. Persze mellette megy a 8 órán át tartó sírás-rívás mindenért is. Ha unatkozik az a baja, ha dolgozni kéne az.

2022. aug. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Sokan vannak ugyanígy ezzel.
2022. aug. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, velem is így van, de ha nem figyelsz, ez át tud billenni egy negatív irányba is, amikor már vágysz arra, hogy valaki ott legyen, akár csak hogy beszéljen hozzád. Én is gyakran végzem egyedül az ügyes-bajos dolgaim, és rendszeresen van az, hogy megállok pihenni, és elkezdek merengeni. Aztán azt veszem észre, hogy már legalább egy órája álmodozom a semmiről, a munka meg nem halad. :)
2022. aug. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!