Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nehezen bírnátok Ti is hogy...

Nehezen bírnátok Ti is hogy ha állandóan magányosak lennétek?

Figyelt kérdés

Mindig is magányos voltam, sosem voltak barátaim, párkapcsolatom sem. Soha senkivel nem tudok programot csinálni. Mások állandóan vannak valahol, mindig van párjuk, nekem meg semmi.

21f


2022. aug. 11. 08:32
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Nekem így tökéletes. Nem kell alkalmazkodni... Ja én nem fontos más véleménye.
2022. aug. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Csapd ki osztan szebb lesz a világ.
2022. aug. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Én bírnám, kapcsolat előtt jobban éreztem magam. Most meg tiszta nyűg az egész. Sosenem mentem sehova, soha nem b@sztatott senki.


27N

2022. aug. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Én is belementem problémás kapcsolatokba, és utánuk mindig úgy éreztem, nem éri meg a kapcsolat okozta sok alkalmazkodás.
2022. aug. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Dettó ugyanez vagyok én. Van 2-3 közeli haverom, de sajnos nem egyezik az érdeklődési körünk, így velük nem tudok elmenni sehova, ők nem akarnak velem eljönni sehova, új emberek felé meg nem, vagy nagyon nehezen nyitok. Párkapcsolatom nekem se volt még, és így 24 éves koromra kezdem azt belátni, hogy nyitnom kéne, csak nem tudom, hogyan.

Talán abban látok rációt, hogy megcsinálom a jogosítványt, veszek egy autót, és akkor már el tudok menni kirándulni valakivel, lehet hogy nekem az lesz a kulcs a nyitás felé.

2022. aug. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell a feltételes mód, jelenleg is ez van, 26 évesen, úgy hogy szeretek valakit rohadtul nehéz ez így.
2022. aug. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5-ös Javult azóta a helyzeted?
2023. júl. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7) igen, elmentem pszichiáterhez. Kapok kedélyjavítót, leraktam a jogsit, vettem egy autót, előléptettek a munkahelyemen. Ezek a dolgok kellettek ahhoz hogy jobban érezzem magam. Párkapcsolatom még mindig nincs, de nem akarok mindent egyszerre. Már ez is haladás tőlem :D
2023. júl. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Plusz az autón keresztül sok új embert ismertem meg, illetve a munkatârsaimmal is egyre jobb kapcsolatban vagyok. Ez lemaradt. Egyszer kell megtalálni a kulcsot a pozitivitás felé, utána jön minden szépen magától.
2023. júl. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!