Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Olyan embernek lehetnek...

Olyan embernek lehetnek barátai akit még a szülei is utálnak?

Figyelt kérdés

Engem utálnak a szüleim, meg is mondták már. Azt mondják hogy 16 éves koromig aranyos gyerek voltam de amióta felnőttem, nem tudják már a jelenlétemet se elviselni. Nem csinálok semmi rosszat, nem mondok hülyeségeket, de hiába.

A környezetemben sem vagyok egy népszerű. Alapból sokan levegőnek néznek vagy lenéznek mert 156 cm vagyok. Látom hogy másokkal akik idegenek de 190 centisek és jóképűek, azokkal sokkal könnyebben megjön az emberek szimpátiája. Pl sokszor hiába köszönök munkatársaknak, nem érdekli őket, de ha jön egy említett külsejü új kolléga, azzal rögtön haverkodnak.

Azért az sokat elmond hogy a saját anyám is utál engem! Szerintem ...


2019. okt. 9. 14:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagyok jóképű és még elhízott is vagyok, de vannak barátaim, és a munkatársaimmal is jól kijövök.
2019. okt. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Az, hogy egy szülő nem tudja szeretni a gyerekét, semmit sem mond a gyerek szerethetőségéről. Az csak a szülő hidegszívűségéről beszél. Sajnállak, amiért ilyen szüleid vannak.

Gondolj arra, hogy hányan még el is dobják a gyereküket, és a gyerekből mégis szerethető felnőtt lesz, párkapcsolattal, családdal. Nekem is van ilyen barátom. Neked is lehetnek barátaid.

2019. okt. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Ez csakis rajtad múlik. Nyilván lehetnek, de azért tenni is kell. Akarsz barátokat? Ha igen, akkor nyiss!
2019. okt. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Azt nem tudom milyen ember vagy, de a szülő-gyerek kapcsolat mindig a szülőt minősíti és nem a gyereket! Szóval ne abból indulj ki, hogy anyádék mit mondanak, a külső meg nem jelent semmit. Akinek igen, azzal miért akarnál barátkozni? Legyél rendes mindenkivel, keress olyan elfoglaltságot ami boldoggá tesz. Már hogy olyat ami tényleg, nem a fűre meg a piára gondoltam. Bár néha szoktam gondolni rá... De valami hobbi vagy ilyesmi lenne jó, amit így szoktak tanácsolni mások.
2019. okt. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Előző vagyok. Annyira szomorú, hogy egyes szülők képesek ennyire önértékelési zavarban tartani a saját gyereküket, hogy kihat a további felnőtt életükre is. Ez kőkeményen a szüleid hibája. De te már felnőttél, vedd kezedbe az irányítást és ne merülj bele az önsajnálatba. 156 centi vagy. És akkor mi van? A hozzáállásodon kell változtatni, önbizalmat szerezni, kedvesnek, jópofának lenni (tudom, könnyű pofázni), de más választásod nincs, minthogy levetkőzd a szüleid nyomorúságos sárba taposásodat. Nehéz, de nem lehetetlen.
2019. okt. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Közben írtak. Előző-előző.:) De talán egyértelmű.
2019. okt. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Lehetnek.
2019. okt. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kár, hogy ilyenek, de nem te tehetsz róla, az ő hibájuk. Ettől még persze, hogy lehetnek barátaid, és nagy eséllyel lesznek is.
2019. okt. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Igen, lehetnek, én vagyok rá az élő példa.
2019. okt. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
“Amióta felnőttem nem tudják már a jelenlétemet sem elviselni” Hány éves vagy? Nem akarlak hibáztatni, de ha még 30 évesen is mamahotel van, akkor nem csodálom.
2019. okt. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!