Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális az ha egy 25 éves...

Normális az ha egy 25 éves férfinak nem volt még barátnője?

Figyelt kérdés
2022. aug. 15. 16:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
10%

Jajj már megint egy libtard...

Honnan tudod hogy a napfény természetes,és hogy a hamburger egészségtelen?

Mi van ha fordítva van?



Sose egy érv,se semmi,csak a túl okos és értelmes visszakérdezés.

Sokkal előrébb vagy bszod,írj már egy könyvet arról hogy hogyan is kéne gondolkodni!

De véletlenül se vigyen eredményre,egy egyenes állítás se legyen benne!

Csak az,hogy hogyan is lehetne,és aki elolvassa mélységesen nagy szakértelemmel is csak üljön és gondolkodjon élete végéig,és sodródjon az árral...


Segítek,te agyoniskolázott,6 diplomás karosszékbe okoskodó marketing manager admin fiszem-faxom osztályvezető igazgató!

Kelj fel a gép elől,és beszélj emberekkel is!

Nem csak a bólogató tömegben kell létezni,ahol már mindenki ugyanazt mondja a kasztjából/egyetlen adott környezetéből fakadóan!

A "programozás" előtt még egészségesebben gondolkodtak az emberek,utána jött a fogadd el magad 480 kilósan is mentalitás,amit te promotálsz,mert kitudja hogy mi a normális.

Ennyire teszetosza társadalomban élünk az ilyenek miatt,mert az ember nem azt hallja hogy fel kellene nőnie,hanem hogy minden okés.

Nyilván az a helyes,ha 10 év múlva már azt se tudjuk hogy fiúk vagyunk-e,vagy lányok és hogy hogyan kell bekötni a cipőnket nem?

Mert már az is relatív bzmeg.

El sem tudom képzelni hogy ennyire barbár világot élünk még mindig 2022-ben!

Egy ilyen egyszerű eldöntendő kérdésre ilyen válasz jön.

Véletlenül egyenes,és nem kimagyarázós,kikerülgetős,meg halálra elemzős hogy menteni lehessen a menthetőt/menthetetlent!

Minden csak katyvasz ami nem általános.

2022. aug. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
78%

Teljesen normális akárhány éves vagy!

Ez a tökéletes válasz,amit hallani akar az úr!

2022. aug. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
100%

Normális. A sok sületlen "nagy vagány" pasika véleményére meg ne alapozz, akik azt hiszik attól menők hogy d.gnak össze vissza.

Én is 25 voltam amikor kapcsolatom lett. Semmi probléma nincs velem. Annyi hogy megválogatom kivel állok össze és addig nem találtam olyat akivel kölcsönösen ugyan olyan csodálatos lenne a dolog.

2022. aug. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Normális? Egyáltalán meg van ez valahol szabva, hogy mienk kell normálisnak lennie? Van aki 15 évesen ekzdi van akinek sosem lesz senkije, aztán elhet mindkettő ember ettől független boldog.
2022. aug. 16. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek sosem lesz/volt official baràtnője és mégis hetente màs csajt dug. Pontosìtani kellene a kérdést ilyen szempontból. De szerintem amire te gondolsz arra a vàlasz az hogy teljesen rendben van. Miért kellene elìtélni valakit ezért? Kb ugyanez a szitu hogy valaki 16 évesen megcsinàlja màr a jogsit korkedvezménnyel valaki pedig 20 éves kora fölött jócskàn. Vagy van aki soha nem teszi le mert inkàbb tömegközlivel jàr azt preferàlja..Mind a 3 verzióra tudok példàt mondani az ismerőseim közül. 😉 Szóval visszatérve az eredeti kérdésre ez egyén és élethelyzet függő. Sok sikert kérdező , reméljük egyszer te is megtalálod a pàrodat :)
2022. aug. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális
2022. okt. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted okés akkor okés. Nekem 26 évesen lett kapcsolatom, finoman szólva se siettem el :D. Na most aki ezért leszól, őket hívják prolinak. Az ilyenek véleményét kell magasról leszarni.
2023. ápr. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem normális.
2023. ápr. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
#18 ja te sem vagy az :D
2023. ápr. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
23%

Ne te döntsd el kérlek,hogy mi az és mi nem.

Mellesleg örülök,hogy megengeded a betűknek hogy szavakat alkossanak.

Egyáltalán nem normális dolog.

Ez a modern kor lehetővé teszi,hogy ilyen marha válaszok jöjjenek,és el is legyenek fogadva.

Gyenge emberek,sikertelen emberek ugyanúgy papolnak mindenről.

Nem normális és kész.

Ha nem tudsz semmit,nem érdemes a másikat tanítani,mert káros vagy.

Ami nincs,azt nem kell osztogatni.

2023. ápr. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!