Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mégis ezt meddig lehet elviselni?

Mégis ezt meddig lehet elviselni?

Figyelt kérdés

24 éves fiú vagyok , Budapestre költöztem lassan másfél éve.

Korábban Szabolcs megyében laktam.

Sikerült találnom jó állást , de nincs senkim.

Teljesen egymagam vagyok, egy olyan ismerősöm sincs akivel lehetne beszélgetni.

A barátok szép lassan elkoptak.

A munkahelyemen sem tudok ismerkedni , mert nem az én korosztályom, sokkal idősebbek nálam.

3 Műszakban dolgozom , van hogy hétvégente is túlórázom , és nem nagyon tudok kimenni a városba , mert muszály pihennem.

Szinte senkihez nemtudok szólni, próbáltam az interneten ismerkedni , éveken keresztül , de nem sikerült .

Akivel eddig beszélgettem az mindegyik lelépett.

Lassan beleőrülök az egyedüllétbe.


2022. aug. 18. 01:07
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Ez nem hangzik jo allasnak. Eloszor is azt valtanam le
2022. aug. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Én is azt látom, hogy egy állásváltás jó lenne, mármint oda van rakva nekik az egész életed, nem jut időd másra, és még szociálisan se kielégítő...egy új állásban talán megismernél új embereket, vagy legalább lenne időd rá hogy szabadidődben megpróbáld.


Amúgy én azt mondanám, hogy pl egy random nyelvtanfolyamon tök jól lehet ismerkedni, vagy ha valami érdekel amit tanulnál egy esti suli...

2022. aug. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Ha valahol vannak lehetőségek, akkor az Budapest. Mind munkahely terén, mind szociálisan - rengeteg esemény, program van, akár csak baráti társaságok összeülnek és meghirdetik neten, hogy lehet hozzájuk csatlakozni.


Utána kell nézni ezeknek a lehetőségeknek és kihasználni őket. Oké hogy akarsz pihenni, természetes, de olyan nincs, hogy egész évben ez van. Ha más nem, akkor havi egyszer mozdulj ki, de menni kell. Számolsz vele hogy fáradt leszel a melóhelyen, akár a héten, fejben felkészíted magad és lazábbra veszed.


Ahogy írták a többiek, első körben ezzel a munkával kellene kezdeni valamit, mert így csak azért élsz hogy dolgozz. Kell persze a pénz, de létezik olyan hogy fizetett szabadság, van pár napod az évben amivel kihasználhatod. Ha annyira rossz az egész, hogy teljesen kifacsar és semmi időd mellette, akkor vagy szólni kell hogy van-e másik pozíció, vagy lemondani a túlórákat, vagy keresni másik helyet.

2022. aug. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%
"A munkahelyemen sem tudok ismerkedni , mert nem az én korosztályom, sokkal idősebbek nálam." Marhaság, attól még lehet.
2022. aug. 18. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Nekem fiatalon mindig voltak idősebb barátnőim. (10, 12 ev). De olyan is volt, hogy kedveltem a 71 éves szomszéd nénit. Most hogy én vagyok 50-es van egy 13 évvel fiatalabb barátnőm. Igaz nem túl gyakran de osszejarunk. A kolleganoim közül egy 33 éves holgyel kimondott szimpátia van köztünk. Ha a munkahelyeden idősebbek vannak, akkor nyiss feléjük. Igaz buliba nem megy veled a 40-es nos kollega de egy egy jó beszélgetés is sokat tud dobni az ember napján.
2022. aug. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ketess másik állást. Ennek így semmi értelme

A legszebb éveid úsznak el.

2022. aug. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!