Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is volt már így? Mi lett...

Más is volt már így? Mi lett rá a megoldás?

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottunk, azóta teljesen egyedül érzem magam. A barátaim nem nagyon foglalkoznak velem, sok csak az iskola kapuig tartott aki melletem maradt neki van egy elég komoly kapcsolata, és szinte csak vele foglalkozik a családi kapcsolataim sem az igaziak. Munkahelyen vannak olyan emberek akikkel jóba vagyok, de egyiküket sem nevezném azért barátnak. A napjaim még egyhangubbak lettek mint eddig, haza érek bejövő a szobámba sorozatot nézek, olvasok és már el is ment a nap. Más is volt így? Mi lett a kiút belőle?

2022. aug. 18. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Van, ápolni kellene a plátói kapcsolatokat is, nem csak a romantikus párkapcsolatot. Azért vagy egyedül mert te is azok közé tartozol, akik le se szarják a többit, ha dúl a lamur.


Tölts le pár "datink" appot és írd fel h barátokat keresel. Járj moziba/színházba, keress egy új hobbit (mit tudomén, tanulj meg görkorizni, táncolni, jógázni, festeni, stb). Festesd be a hajad, újítsd fel a szobád, ezek mind le tudják foglalni az embert.

2022. aug. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én hiába keresem őket, ha ők épp nem hajlandók válaszolni csak 2 nap múlva, én hiába hívom őket moziba, találkozni, meginni valamit, ha épp nekik mindíg dolguk van vagy épp a párjával van programja. Hiába mondom, hogy mondjon ő egy időpontot, ha nem mond
2022. aug. 18. 16:58
 3/3 anonim válasza:

Èn is nem rég estem át ezen bár az én "barátaim" mindig is ilyenek voltak és emiatt az a személy mutatott egy kiútat is ebből. Én most teljes mértékben a családommal és saját magammal töltöm az ídőm:3 menj el pár rokonhoz esetleg látogatóba. Kezdj bele egy új hobbiba pl.:deszkázás, kertészkedés, horgolás, festés vagy akár edzeni. Kicsit tűnj el a világ elől és egy idő után maguktól fognak keresni.

remélem tudtam segíteni:3

2022. aug. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!