Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ezek után lehet még barátnőm,...

Ezek után lehet még barátnőm, boldog életem?

Figyelt kérdés
Nem volt sem tinikapcsolatom, most felnőttkoromban sem volt, csak pár rosszul sikerült randi. Most már 25 vagyok és még nem volt barátnőm. Ezek után még lehet boldog párkapcsolatom?
2022. aug. 18. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne?
2022. aug. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

Ha ilyen a hozzaallasod, akkor nem lesz.


Egyébként meg ha foglalkozol magaddal(pl miért nem volt eddig barátnőd) és teszel is azért, hogy legyen, akkor semmi akadálya.

2022. aug. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet.

1, Össze kell kapnod magad, külsőleg és belsőleg is.

Mit jelent ne csak látszódjon hogy rendben vagy az univerzummal, hanem tényleg legyél is így.

Mit jelent a külső? Hát adjál magadra. Ha 200kg vagy tegyél ellene de egy hét alatt úgy sem lehet lefogyni, szóval kezd el és lassan a bizalmad is javul. Legyen saját stílusod, ami neked tetszik. Ruha, Haj, parfüm.

Nem drága kell, elég ha igényes vagy.


2, Csapj bele, keress társaságot, légy ott, ne a nőkért, hanem magadért. Előbb utóbb lesznek nők. És ha lesznek légy férfi. Menj oda és hívd el randevúra. Többi megy magától... Ha megfelelő nőt találtál.

Ha tetszik egy nő ne sopánkodj, menj oda. Lehet hogy soha többet nem lesz rá alkalom ha csak egyszer látod... Lesz hogy kikosaraznak, de nem mondhat mindenki igent. Kevés férfinak adatik meg hogy futnak utánuk a nők. Úgy nézem te sem az van. Nyugi én sem voltam az, meg nagyon sokan nem.


Röviden tömören. Semmi akadálya. Nem maradtál ki semmiből.

A nők pasit akarnak, egy férfit.


Hajrá.

2022. aug. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!