Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha senkivel nem...

Mit tegyek ha senkivel nem tudok beszélni erről de folyamatosan öngyilkosságon gondolkozok?

Figyelt kérdés
A szüleim Jehova Tanúi és nem tartják velem évek óta a kapcsolatot, a házasságom megromlott, egyedül érzem magam a kapcsolatunkban. Ha a férjemnek próbálok az érzéseimről beszèlni indulatos lesz. Az anyja velünk lakik de nincs kèsz a ház ahova költözni tudnànk. Mivel az az én házam mindig azt vàgja hozzàm hogy oldjam meg én hogy kész legyen mert miattam kell költözni mert nem akarok az anyjàval lakni. Úgy érzem nem fájna neki ha elveszítene. Azt mondta “Magasról sz*rok ràd!” “Add be a válást ha nem tetszik valami” Úgy érzem senkim sincs ès senkinek nem tudom elmondani ami fàj. Évek óta mindent magamba fojtok. Úgy érzem nem szeret senki. 23N
2022. aug. 20. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Költözz hozzám! Megérdemelnél egy menedéket
2022. aug. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%

Szia!


Szívesen beszélgetnék veled bármiről.



39/F

2022. aug. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
nem öngyilkosnak kell lenni, hanem beadni a válópert és elhúzni az ilyen aljas embertől. emellett még a gatyáját is leperelni.
2022. aug. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: férjeddel nem tudsz megbeszélni semmit ezekszerint, valamint még vádaskodik is.

Egyedül kell hogy megálld a helyed: válj el és dolgozz a házon, meg azon, hogy addig például tudj albérletben lakni.

2022. aug. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Atyaúristen, hogy lehet az, hogy még nem váltál el? Mire számítasz? Egészen konkrétan adj itt magyarázatot arra, hogy mért nem adtad be a válókeresetet? Hétfőn mész a bíróságra! Rá fogok kérdezni! Nincs neked egy barátnőd, egy épeszű kollégád, egy volt osztálytársad, egy nagynénéd se? Durván kizárt, hogy ezzel az emberrel egyetlen további hónapot leélj! Mikor lesz kész a házad? El kéne adni félkészen, és venni egy kis panelt.
2022. aug. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Azt ugye tudod, hogyha elválnál, meg is szűnnének az öngyilkos gondolataid?
2022. aug. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha gondolod, nekem irhatsz anonim módon maradva
2022. aug. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha ilyen emberek vesznek körül, akkor kitől várod, hogy szeressen?
2022. aug. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na, léptél kérdező? A tanácsot nemcsak kérni kell, azzal még semmire se jutsz, hanem meg is kell fogadni!
2022. aug. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
23%
"A szüleim Jehova Tanúi" - Jól kezdődik, hát igen nem véletlenül vagyok eutanázia és abortusz párti. Írnám, hogy remélem, hogy a szándékodtól azért elálltál, de nekem is csak egy barátom miatt sikerült az öngyilkos gondolatokon túllépni 2 éve. Aztán attól tartok, hogy az egy elég naiv dolog lenne a részemről, ha abban reménykednék, hogy privátba valakivel sikerült normális beszélgetést folytatni.
2022. aug. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!