Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha senkivel nem...

Mit tegyek ha senkivel nem tudok beszélni erről de folyamatosan öngyilkosságon gondolkozok?

Figyelt kérdés
A szüleim Jehova Tanúi és nem tartják velem évek óta a kapcsolatot, a házasságom megromlott, egyedül érzem magam a kapcsolatunkban. Ha a férjemnek próbálok az érzéseimről beszèlni indulatos lesz. Az anyja velünk lakik de nincs kèsz a ház ahova költözni tudnànk. Mivel az az én házam mindig azt vàgja hozzàm hogy oldjam meg én hogy kész legyen mert miattam kell költözni mert nem akarok az anyjàval lakni. Úgy érzem nem fájna neki ha elveszítene. Azt mondta “Magasról sz*rok ràd!” “Add be a válást ha nem tetszik valami” Úgy érzem senkim sincs ès senkinek nem tudom elmondani ami fàj. Évek óta mindent magamba fojtok. Úgy érzem nem szeret senki. 23N
2022. aug. 20. 20:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hova lettél, kérdező? Ha nem akarsz javítani te saját magad a sorsodon (más nem fog helyetted!), hát akkor így marad. Megtehetnéd, hogy elválsz, de te nem teszed. Innentől csak a te felelősséged.
2022. aug. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!