Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem lehet hogy jobb nem...

Nem lehet hogy jobb nem elköltözni a szülőktől és nem keresni párkapcsolatot sem?

Figyelt kérdés
Azt tartják normálisnak hogy az ember felnőttként elköltözik otthonról,keres magának párt,családot alapít,vesz egy lakást és ott fognak élni a családjával,szülőkhöz csak látogatóba járnak haza.Talán ez lenne a normális.Csakhogy ne feledkezzünk meg róla hogy ez Magyarország.Itt mindig pénztelenség van,szegénység,itt mindig rossz a kormányzása az országnak,nehéz egyről a kettőre jutni,alacsony fizetések, rengeteg nem normális problémás ember,férfiak és nők között is.Ismerve a tényeket,nem jobb ha maradunk inkább a szüleinkkel a szülői házban és hagyjuk a francba a társkeresést,az albérlet keresést és elengedjük hogy lesz saját lakásunk?Mert ilyen fizetésekből nem lesz saját lakásunk.Nem lehet hogy jobb otthon szülőkkel, párkapcsolat nélkül?30/F

2022. aug. 27. 23:28
A kérdező szavazást indított:
Nincs azzal gond ha 40 évesen is szüleinkkel lakunk és még szüzek vagyunk
Egy felnőtt ember költözzön el a szüleitől
A párunk is költözzön a szüleinkhez,vagy mi költöztünk a párunk szüleihez
Nem baj ha se saját lakás,se párkapcsolat nincs így is lehet boldog életet élni
29 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Hogy otthon lakjak anyuval 40 évesen is még oké.De hogy ne legyek soha nővel az már nem.Sok az idióta a nők között is ez tény,de akkor is foglalkozni kell velük mert szükség van a szervezetünkre,a szexualitásra.Vagy maszturbálni akarsz egész életedben?
2022. aug. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
#1 Tudod van akinek nem jut más, azzal nehéz mit tenni ha úgy menekülnek előled a nők mint vámpír a fokhagyma elől.
2022. aug. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%

Ez nem fog valami kedvesen hangzani, de nálam nincs nőtelenség és pénztelenség, mert nem ilyen betegesen lúzer módon állok a dolgokhoz, mint te. Szedd össze magad, ne kenegesd a felelősséget, Európai polgár vagy millió lehetőséggel, azzal hogy ide születtél a világ top 10%-ban vagy. Hiszti off, kapd össze magad.


Üdv: 33F, saját lakással, céggel, és párkapcsolattal, a legtöbb barátom is hasonlóan áll, lakás, korrekt fizu és feleség/gyerekek.

2022. aug. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Igaz hogy se a lakásra,se a nőkre nem lenne gondom ha nem költöznék el otthonról és társat se keresnék,de boldogtalan is lennék egyben.Kényelmes,de egyben boldogtalan is lenne az életem.
2022. aug. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%
De nem lehet hogy jobban járunk ha nem is keresünk társat?És nem akarunk külön költözni?Nem kíméljük meg magunkat sok szenvedéstől?Ha nem foglalkozunk nőkkel,nem tudnak visszautasítani,becsapni,lehúzni.Ezt mind elkerülhetjük.
2022. aug. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5 hát én is ezt kérdezem.Én nem keresek társat,jó, boldogtalan vagyok és magányos de nincsenek csalódások,nem kell költenem nőkre,nem kell megfelelnem nekik,nincs gondom a rezsire,szüleim fizetik,én csak pár ezret adok bele,anyukám főz,nekem azt sem kell, biztos hogy jó lenne nekem ha ezen változtatnék?Szerintem még rosszabb lenne ha most elkezdenék csajozni és elmennék egy albérletbe.
2022. aug. 27. 23:50
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
Hát ha arra vársz hogy majd utolérjük Ausztriát és majd akkor kezdesz el csajozni,akkor soha nem lesz nőd.
2022. aug. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát előbb utóbb egyedül maradsz, mert szüleid sem élnek majd örökké és talpadra kellesz állni, csakhogy addig még csomó évek eltelnek és azt veszed észre hogy te is megöregedtél és mi mindent hagytál elmúllani.

Bár az igaz, lehet hogy igy megkiméled magadat a sok stressztől, csalódásoktol, költekezéstől. Szóval ez olyan igazából, mint egy zsákbamacska, vagy bejön vagy nem.

Nekem legutoljára volt egy 5 éves kapcsolatom. Most visszaköltöztem a szülői házba és nem azért mert igy könnyebb anyagilag, mert van rendes munkám, kiadtam a lakásomat bérbe is, saját autóm is van. Önnálló életet élek.

Azért mert vágyom a szülői szeretetre az otthon melegére ahogyan régen volt és nekem igy egyenlőre megfelel, nem is tervezek most kapcsolatot.

Senki se szól bele a dolgaimba, nem vagyok már ovis.

26N

2022. aug. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%

De,nálunk sokkal fejlettebb országokban is erősödik ez a trend.

Dél-Koreában már csak 0,8 a termékenységi ráta,Japánban terjed a "lakásból ki sem mozduló" életmód.


Igazából,ha nincsenek nagy igényeid jobb így.


Minden 2.házasság válással végződik.

30 felett elkezdenek hízni,40 évesen,aki nem vált el nagy részük prostizik vagy szeretőt tart.

Már,akinek van rá pénze,mert akinek nincs az összes pénzét a gyerekeire áldozza,és a legjobb családi programjuk a hétvégi bevásárlás.

2022. aug. 28. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
97%
Mindenki úgy él, ahogy jónak látja. Ha nem árt vele másoknak, akkor senkinek nincs beleszólása.
2022. aug. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!