Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Beleőrülök abba, hogy nincs...

Beleőrülök abba, hogy nincs pàrom. Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Barátaim nincsenek, egy fiú haverom van, meg egy barátnőm, de mindketten kint élnek külföldön, és nem járnak haza. Ritkán beszélek velük, mert elfoglaltak mindig.

A családtagjaim nagy részével szintén nem beszélek.

Párom lassan másfél éve nincs, az utolsó kapcsolatom sem volt komoly, nyolc hónapig tartott, de a pasi nem akarta komolyra fűzni a szálakat, szóval laza kapcsolatban voltunk. Komoly kapcsolatom három éve nem volt.

Beleőrülök a magányba. Senki nem szól hozzám, senki nem ölel meg, senki nem bújik mellém.

Minden pasi maximum szexet akar, de azok sem korombeliek, hanem már házas, szottyadt fószerek, akik természetesen nem kellenek sem kapcsolatra, sem szexre. Csak szexre egyébként sem kell senki.

Próbálkoztam Tinderen, és Badoon, ott sem a 10/10-es pasikat húztam jobbra, meg azt aki ki van gyúrva, meg drága autóval pózol, hanem az átlagosakat. Egy pár rám is írt, de a legtöbb normális beszélgetésre sem képes, saját magáról ír regényeket, de tőlem annyit sem kérdez vissza, hogy egyáltalán milyen napom volt, vagy nekem mi a foglalkozásom. Mindig csak én kérdezzek, ő meg dicsérgeti saját magát, és ezeken a társkeresőkön csak ezt tapasztaltam. De valaki még ennyire sem képes egyébként, mert valaki ír 1-2 mondatot, és szétválik, vagy a ,,szia" után már közli, hogy dugni akar. Szóval inkább le is töröltem magam mindkettőről.

Próbáltam itt gyk-n is ismerkedni, de hagyjuk is. A helyzet kb ugyanez.

Ami a munkahelyemet illeti csak beugrós munkám van, mert jelenleg a nyakamban van a házam felújítása, és teljes munkaidőben nem tudok mellette dolgozni, de a beugrós állásomban meg öregek vesznek körül, és maximum azok nyomulnak rám, ilyen 50-60 évesek. Nekem meg nincsen apakomplexusom, de nagyapakomplexusom sem.

Korombeli pasik rám sem néznek sehol. Nem tudom miért. Nem vagyok pedig ronda, igényes vagyok, hosszú barna hajam van, sötét zöld szemem, a szemöldököm két hetente szedetem kozmetikussal, a hajam mosom rendszeresen, tiszta ruhákban járok/általában női ing, és farmer/, normálisan beszélek/nem parasztosan/, tanult vagyok/három szakmám van, és most is iskolába járok, de jövőre szeretnék egyetemre menni/, mindennap fürdök van, hogy kétszer is, 170 cm vagyok, 53 kg, és szerintem megvan mindenem, nem vagyok deszka, edzeni járok, két saját autóm van, és dolgozom becsületesen. Magyar vagyok.

Oké, nem vagyok tipikus plázacica, nincs műkörmöm, műszempillàm, stb. A felújítás miatt most nem is csináltatnék műkörmöt/ezelőtt volt/.

És szerintem beszélgetni is lehet velem, mert sok minden érdekel, sokat járok múzeumba, sokat olvasok történelem, és jog témában, meg ilyesmi.

Sokak szerint szép vagyok, de szerintem átlagos a kinézetem. Nem vagyok egoista.

Szóval nem értem mi a baj, és miért nem néz rám senki, de már megöl ez, hogy egyedül vagyok, és nem akar velem szóba állni senki. Mit kezdjek magammal? Hogy szerezzek magamnak pasit? Vagy már soha nem lesz párom? 21 évesen fogadjam ezt el?

Még másfél évvel ezelőtt akadt is rám néhány, de utána valami elromlott, és egyszerűen azóta észre sem vesz senki, még randira sem hív el senki soha. Esélyt sem adnak, én hiába akarnék ismerkedni, vagy randira menni.

Nagy elvárásaim sincsenek, nagyjából korombeli legyen, igényes, és tudjunk beszélgetni, ennyi, szerintem egyiksem teljesíthetetlen.

Rosszindulatú kommentek kíméljenek! Aki csak rosszindulatú bohócot tud játszani, az tekerjen arrébb!

Ja, és nem ez nem "szexhirdetés".


2022. szept. 1. 16:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
21 évesen még nem kell beletörődnöd vagy elfogadnod semmit. Még rengeteg időd van találni párt. Lehet az a probléma veled is mint itt az oldalon sokan másokkal: rossz emberekkel ismerkedtél. Ennyi az egész. Jönni fog majd egy olyan is aki tényleg, igazán fog téged szeretni. Ilyen fiatalon még nem érdemes ezen rágódni. Én még így 25 evesen sem találtam meg a páromat. Majd egyszer talán. Addig pedig képezem magam, hogy egyedül is bolgulni tudjak az életben. Ez a fontos.
2022. szept. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%

Jesszus.

Borzasztó rossz volt ezt olvasni.

Először is, tok jó, hogy ennyi jó tulajdonságod meg autót meg házad van. Bár nem tudom miből, de jó.

Nem lehet, hogy esetleg a szemelyisegeddel vagy kisugárzásoddal van valami gond ?

2022. szept. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

A ház nem az enyém, csak a nevemre van iratva egyéb okok miatt, de ezt nem fejtem ki, mert nem lényeg.

Hát, a személyiségemmel szerintem nincs gond, nem is mondta még senki, hogy lenne. Igazából igyekszem kedvesnek lenni, de sok esetben zárkózott vagyok, nehezen nyílok meg, viszont egy randin simán beszélek, nem okoz ez gondot. Inkább társaságban vagyok kicsit zárkózott az elején, de ha már megismerek mindenkit, akkor ott sem.

Meg volt sok ember akinek segítettem is, sokszor ki is hasznàltak. Volt akinek munkát intéztem, stb.

Bár nyilván nem vagyok tökéletes, ezt elismerem.

2022. szept. 1. 16:55
 4/25 anonim ***** válasza:
19%
Merre fele laksz?
2022. szept. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
87%

Én 27 vagyok és soha nem volt senkim, lassan becsavarodok. Szoktam kérdezni rusnya vagyok-e, hülye vagyok-e, mi a baj velem - elvileg semmi, ""sőt"".

Szóval nézd, lehetnél a helyemben is. Legalább neked volt már kapcsolatod.

2022. szept. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
3%
Szegzhirdetés eg?
2022. szept. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
3%

Tulajdonképpen most itt hirdeted magadat egy kérdésnek álcázva és várod a privát leveleket.

Ügyes!

2022. szept. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
61%
A leírtak alapján nem nagyon értem, hogy miért nem jön össze valaki. Én beszélgetnék veled, ha van kedved. 22/F
2022. szept. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%

"két saját autóm van"

"Ami a munkahelyemet illeti csak beugrós munkám van, mert jelenleg a nyakamban van a házam felújítása"



Miért nem egy társkeresőn hirdeted magadat, ha annyira tökéletes és tehetős vagy?!

Nem itt kellene villognod -munkanélküliként- saját házzal meg autókkal 21 évesen, mert ebből csak egy fajta női "munkára" lehet következtetni...

Így viszont már meg is van az oka, hogy rendes férfinek miért nem kellesz.

2022. szept. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
7, nem, nem írt senki privàtot ismerkedés céllal, de nem is érdekel. Csak azt kérdeztem, hogy mi lehet a baj velem?
2022. szept. 1. 17:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!