Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit kéne tennem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit kéne tennem. Beleőrülök?!

Figyelt kérdés

7éves kapcsolattal új munkahelyre kerültem. Jött egy pasi, aki úgymond elszeretett a páromtól. Én is hibás vagyok persze, de annyira úgy éreztem, hogy szeretem, hogy majd bele haltam. Sokat nevettünk, jól kijöttünk egymással, jól éreztem magam vele, a párom pedig az utóbbi időben nagyon elhanyagolt. Szakítottam a párommal és összejöttünk. Kicsit zavart, hogy csak szakmunkás, és hogy nem jó a helyesírása, de úgy voltam vele hogy nem baj az, szeretem és az a lényeg. Nem zavart, hogy mindig késett a találkozásokkor, sose hozott semmi meglepit, általában én vártam fornettivel. Kiderült, hogy nagyon szegény körülmények között él, szinte mint egy putri. Nem az, hogy szegények, de a macskaalom meg a macsja kajás tál a szobában van, meg olyan retek van, hogy még leülni sincs kedve sehová az embernek. Nagyon bunkók a szülei, de még ezt is elfogadtam. Három hónap után összeköltöztünk, de amióta együtt élünk egyre több minden zavar, néha idegesít benne pl: sokáig alszik, csúnyán beszél néha, netes játékokon játszik, bár sok vita után, már keveset játszik, gyerekesen viselkedik néha, nem egy az érdeklődési körünk és a szemléletünk az életről. Sokszor csak a munkáról beszélünk, úgy érzem, hogy ha nem egy helyen dolgoznánk, nem is lennénk együtt. Fontosak neki a haverok és szeret velük iszogatni, noha én is ott vagyok, úgy érzem én nem ilyen életre vágyok. Hiányzik a régi életem, a volt párommal szinte mindenben hasonlóan gondolkodtunk, sok mindenről tudtunk beszélgetni, sok közös témánk volt.

Találkoztam a volt párommal nem rég, és annyira rossz, hogy hiába voltam vele egy hullámhosszon és hiányzik, ami volt köztünk, úgy érzem a romantikus érzéseket elvette tőlem az új pasi a volt páromtól, de ezzel az újjal nem érzem, hogy lenne közös jövőnk. Már enni sem tudok, folyton azon agyalok mit kéne tennem, a volt párom újra kezdené velem, mert velem képzeli el az életét, és én sem tudom elképzelni, hogy ne legyen benne a jövőmben, viszont nem tudom, hogy helyre lehet e ezt már hozni, ha nem vagyok belé úgymond szerelmes, csak szeretem és hiányzik.


2018. okt. 26. 10:02
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Az új pasival nem tudom elképzelni, hogy együtt éljük le az életünk, vagy hogy gyerekem legyen tőle, nincs benne annyi felelősségtudat.
2018. okt. 26. 10:07
 2/16 anonim ***** válasza:
98%

Ha egy helyen dolgoztok, akkor te se lehetsz akkora eresztés :D.

Szagoljad, amit választottál kategória. A volt párodat meg ne zavard, mert lehet, hogy egy ideig örülsz neki, de aztán megint jön egy izginek tűnő szakmunkás Don Juan, aztán már esik is a bugyid, mert jaj otthon épp nem minden a legjobb.

Vagy, a legjobb opció, hogy picit dolgozol magadon, egyedül, és nem költözöl össze pár hónapos viszonyokra faszikkal.

2018. okt. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%

És csak ez a két pasi él a Földön, te meg meghalsz ha nem vagy két percig kapcsolatban?

Így jártál. Most két xar kapcsolat közül tudsz csak választani.

2018. okt. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Sajnos ez van :( majd lesz egy új szerelmed, aki mindenkit feledtet :)


Én amúgy sok embertől hallottam ilyet, ezért is tartom teljesen feleslegesnek a szakítást-megcsalást. Hajt engem is a vérem, főleg, hogy pasi is vagyok, szóval elvileg az ösztönök is erősebbek. Maradok a mostani láromnál, mert ő tényleg olyan, akivel családot lehet alapítani, jövőt tervezni. A szenvedély már nem olyan, mint az elején persze. De új kapcsolatot keresni... minek? Ugyanaz lesz a vége. 3-5 évente kellene akkor új kapcsolatba lépni, ha a hormonokat-ösztönöket követném. Csak abban a pillanatnyi szórakozásnál nincs több sajnos :)


A hűség és a hosszútávú párkapcsolat az döntés kérdése is. (Nameg lersze jó társat kell kifogni 🙂 )


26f

2018. okt. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Ketteskének igaza van! Ha nem becsülted a rendes jó gyereket akkor most éljél a rosszal. A volt párod meg hagyd békén, jól elbántál vele és még vissza szemtelenkednéd magad hozzá? Jo lesz neked a putris legalja csávó, az való ilyen kalandozó nőknek! :)
2018. okt. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább legyél egy darabig szingli.
2018. okt. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
33%

Először is szakitanod kell a jelenlegivel. Kicsit legyél egyedül, akkor letisztázódnak az érzéseid, jobban tidsz dönteni. Lehet meg kéne próbáld a volt pároddal, de ahhoz megint kezdjetek el a nulláról randizgatni.


30n

2018. okt. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen, én is arra a következtetésre jutottam, hogy egy darabig egyedül leszek és meglátjuk alakul e valami a volt párommal, ha nem megy, akkor pedig majd jön az igazi.
2018. okt. 26. 10:49
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Elég könnyen adtad magad...

A volt pasid helyébe ha egyáltalán össze is jönnék veled, tuti, hogy fenntartásokkal és, úgy hogy általában előttem lebegne az a kép, hogy faképnél hagytál.

Ha nem fog túltenni magát rajta, de mégis visszafogad, akkor készülj fel, hogy ha vita van, ezzel bármikor támadni tud téged (jogosan).

2018. okt. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
4-esnek van igaza. A hűség és hosszútávú kapcsolat döntés kérdése, a naaagy szenvedély mindig elszáll 3-5 év után. Döntsd el,hogy mindig a szerelmet hajtod vagy egy társat keresel, akivel közös életet építhetsz.
2018. okt. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!