Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Éreztétek már, azt hogy az...

Éreztétek már, azt hogy az egész élet egy nagy átverés? (többi lent)

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem: semmi sem az aminek elsőre látszik. Valójában kémiai reakció minden s ez van vagy vagy nincs! - két ember között.


A nők, csak a pénzes, hatalommal rendelkező, jóképű főnyereményekhez vonzódnak. Akik alá odarakták a lakást, autót nagy pénisz stb. Ezek az emberek könnyen csajoznak mert eleve nyerő pozícióból indulnak. Ha van is valami hátrányuk, az elrejti a sok pénz, vagy a rózsaszín köd, ami a bugyiban keletkezik. A nőknél ez evolúciós tény, hogy ők az anyagiakat részesítik előnyben a fajfenetartás miatt.


S az ördögi az egészen, aki egy kicsit is lírikus alkat, azt a nők egyből ignorálják. Pont úgy mint azokat akik, emlékeztetik őket anyagias voltukra. Aki egy kicsit is selejtes az hiába küzd egy lányért a lány csak azt fogja látni, hogy valami ocsmány szar gátlástalanul nyáladzva rohan felé. Ez minden társadalomban így van, de a magyarban aztán ez 1000%+-on van. Itt a nőkhöz hozzá se lehet szólni, ha nem jóképű férfi vagy. Egyszerűen semmibe nézi mindenki az ilyen nőket és férfiakat.Nem hívják őket bulizni, mert rontanák a tökéletes élményt, nem lenne elég lájk a képeken, nem dagadna annyira az egójuk. S ezt senki nem mondj el, hogy ha ronda vagy ne küzdjé mert teljesen felesleges. Nem mondják el azt hogy szociáldarvinizmus van amolyan liberális módon - a börzin származás mindegy csak mindenki "árja mód" nézzen ki.Ezeket nekem soha nem monda el senki. Mindig azt hallgattam hogy majd önmagadért megszeret valaki. Ez a világ legnagyobb hazugsága! Az élet a szexről szól 13 éves kórtól kezdve már manapság... Erre húztak fel minden iparágat tudatosan. Konditermek, ruhaboltok, szórakozó és üdülő helyek, facebook, instagram, szépségipar. Mind azért mert a kapitalizmus téveszméjében vagyunk hogy növekedni meg szaporodni kell.(Már az ókori világban is ez volt, csak ott Római birodalomban csúcsosodott ki, ma meg az USA-ban.)


A magyar társadalomban meg aki kicsit is eltér ettől azt leköpik, lenézik átlépnek rajta.



2022. szept. 5. 09:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Te meg egy általánosító incel vagy.


Most írjam én is, hogy a pasik meg egy önző, állatias ösztönökkel rendelkező szexmániás egyedek a populációban, akiknek az számít, hogy a szőke, nagyseggű, nagymellű nőket kergessék és minden nap sört vedeljenek?


Te is tudod, hogy ez így nem igaz.

2022. szept. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Azzal egyetértek, hogy amit a nőkről ide leírtál, az egy népszerű, de végeredményben csak szofisztikáltan kifejtett incel sztereotípia, és így nem sok köze van a valósághoz.

Tehát igen, az emberi tapasztalást könnyen megtévesztik az asszociációk, attribúciók és kényelmes narratívák.


A kémiai reakciót meg sok minden kiválthatja.

2022. szept. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%

2 válaszból 2 incelezés.

Gondolom, azon el sem gondolkodtak, hogy az incelezés a cyber-bullying egyik formája.

Ha az osztályteremben bántják az osztálytársak a pszichikailag gyengébbet, akkor azt mindenki elítéli. Ha ugyanezt a virtuális térben zajlik, akkor csak kevesen kapják fel a fejüket. Ma már az incelezés nevű megbélyegzés internetes norma lett.

2022. szept. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%
Kérdező, azon túl hogy 100%-ban igazad van, erre a kérdésre milyen választ vársz? Vagy úgy is kérdezhetném: mi a kérdés? Leírtál tényeket, de erre nem lehet mit válaszolni.
2022. szept. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

"Gondolom, azon el sem gondolkodtak, hogy az incelezés a cyber-bullying egyik formája."

- Mert nem az.


És még csak nem is olvasol figyelmesen: "incel sztereotípiát" említettem, nem a kérdezőt inceleztem le. Itt ez a jelző jogos, mert az ilyen megtévesztő narratívák esetén lényeges, milyen közösség áll mögötte, illetve melyik tette magáévá.

Most remélem, ezt a megjegyzésemet nem veszed cyberbullyingnak.


A pszichikailag gyengébbeket tényleg védeni kell, de egy közösség (ez esetben a nők) degradálására semmi sem jogosít fel.

2022. szept. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

#3, egyetértek, de azért azt se felejtsük ki, hogy ezeknek az embereknek a hangvétele is rohadt sértő ám.


"Nem hívják őket bulizni, mert rontanák a tökéletes élményt, nem lenne elég lájk a képeken, nem dagadna annyira az egójuk."


Ez más szavakkal: a nők felszínes, egoista, aljas emberek. Nem mondtuk ki, de azért ha engem azzal vádolnának, hogy az alapján válogatok embereket, hogy ki mutat jól a fényképen mellettem, minimum k.vára megsértődnék, és visszautasítanám a vádat.


Én értem, hogy az olyanok, mint a kérdező pusztán azt adják ki magukból, amit kaptak, de ettől maximum tolerálható lesz, elfogadhatóbb nem. Valahol meg kellene állni a mocskolódásnak.

2022. szept. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
A zemberek teszik azzá, átveréssé.
2022. szept. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az élet sosem volt igazságos és igen sajnos a "húspiac" sem mindenki számára egyformán elérhető. Csak a fogyasztói társadalomban így lehet a legjobban eladni termékeket, ha ezt üzenik, hogy bármi a tiéd lehet. Lehet emiatt keseregni, de mindenki csak a saját életét tudja megváltoztatni, a társadalmat nem.
2022. szept. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem ez így a valóság kiferdítése, kérdező.


Persze mindenkiben megvan az előítélet, de én azt látom hogy a férfiak akik ilyen véleménnyel vannak a nőkről konkrétan nincs szociális érzékük és nem tudnak kommunikálni nőkkel.(vagy sokszor még férfiakkal sem)

2022. szept. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
Elfogadtam, hogy így működik az élet. Egy időben én is voltam vele úgy, hogy minek jöttem a világra, ha csak a fújjolást meg a megalázást kapom mindenhonnan. Időközben azért rájöttem, hogy nekem is irreáisak voltak az elvárásaim, és belőttem, hogy egy ilyen csóringer, középkategóriás kinézetű mit várhat el a magánéletben, meg munkában is. De ha megengedsz egy megjegyzést, a kérdésedből süt, hogy iszonyú görcsös és erőszakos személyiség lehetsz, szerintem inkább ez riaszt el minden nőt a közeledből, és nem a kinézeted vagy a vagyoni helyzeted.
2022. szept. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!