Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy hétig kibírtam lerészegedé...

Egy hétig kibírtam lerészegedés nélkül. Ügyes vagyok?

Figyelt kérdés
Most muszáj innom, de ez is egy új rekord idén.

2022. szept. 10. 16:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor leszel ügyes, ha most sem iszol.
2022. szept. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig nem ittál, most miért muszáj? Próbáld meg nélküle! Kábé egy hét az, amikor már kezd eltűnni az ital hatása a mindennapokban, kár lenne ezt most elcseszni!


Én is hasonló helyzetben voltam, illetve még vagyok is valamennyire, úgyhogy tapasztalatból írom. Így javaslom, hogy állj ellen, ne igyál most! Hidd el, sokkal jobb lesz a jövő heted!

2022. szept. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%

Amy winehaus ebbe halt bele.

Leállt a piával, nem ivott, aztán lehuzott egy üveggel. Sokkolta a szervezetét. Csaxolok.

2022. szept. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
38%

" Az italozás hirtelen felfüggesztése jelentősen hozzájárul a klinikai tünetek kialakulásához. A kórkép gyakoriságára jellemző, hogy az alkoholmegvonásos szindrómák átlagosan 5 százaléka torkollik delirium tremensbe. A terápia nélküli esetek 35 százaléka halálos kimenetelű, míg a kezelés az arányt 5 százalékra képes leszorítani.


A tünetek az utolsó alkoholfogyasztás után néhány órával kezdődnek, ám a tünetegyüttes csak 48-72 óra múlva bontakozik ki. Nagyon fontos ugyanakkor, hogy kezdetektől orvosi felügyelet alatt álljon a beteg, mivel így a későbbi életveszély kivédhető, csökkenthető."

2022. szept. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ügyes
2022. szept. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ittam egész életemben. Na ezt múld felül!
2022. szept. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
Én 4 éve nem voltam részeg. Mondjuk ebben közrejátszik egy betegség is amire olyan gyógyszert szedek hogy nem túl jó ha alkohollal keverem.
2022. szept. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%
Ahh, ezek a rohadt szombatok..nálam is ez a kritikus pontja a hétnek ilyen szempontból 🤣
2022. szept. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
16%
Nyilvanos adat az alkoholelvonásra ivás utáni halál amy winehause esettanulmány. Erre a gyk meg lepontozza a nyilvanos tenyeket. 👏
2022. szept. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én 35 évet bírtam ki
2022. szept. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!