Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt olyan emberek,akik...

Vannak itt olyan emberek,akik magányosak és nem számít hogy próbálkoznak?

Figyelt kérdés

Most nem feltétlenül párkapcsolatra gondoltam,hanem csak egyszerű barátságokra, szocializációra a környezeteddel.Akik mintha hiába próbálkoznak,nem lesz senki akivel hosszabb ideig el lenne.

Rengeteg napom úgy telik el,hogy nem szólok senkihez,mert nem tudom,mivel nem ismerem ezért van bennem ilyen visszafogó erő hogy ne szóljak hozzá.De ami azt illeti,nem is nagyon érdekel a legtobb ember valamiért.D mégis ember vagyok,kell valami társaság.Volt hogy erőltettem ezt az ismerkedést meg haverkozós dolgot,soha nem jött be úgy igazán.


Sokszor nem jól érzem magam nagy tömegekbeb, mondjuk egyetemen és nem vagyok bulizós se.Meghát nagyon beszédes sem vagyok, de van véleményem dolgokról csak mivel az senkit nem érdekel ezért nem beszélek róla.

Vannak ilyen hasonló emberek?

Illetve szerintetek ez valamilyen betegség?

Köszi!



2022. szept. 22. 13:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

6-os válaszoló: alapítottál valaha családot?


Voltál nős? Együtt éltél-e hosszabb ideig hölggyel? Gyermeked van-e? Egy vagy esetleg több?


Megismerkedhetünk, DE CSAK KIZÁRÓLAG BARÁTOK(!) ként - egyelőre.


Jelenlegi életállapotomban nem állok készen hosszabb távú párkapcsolatra egyelőre senkivel.


Ui: helyileg az országban merrefelé laksz?


48N

2022. szept. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A 6 -os válaszoló vagyok.

Igen, voltam nős, húsz évig. Van gyerekem,aki nem él az országban.És mivel a kedves volt nejemtől annak ellenére ,hogy semmije sem volt, nekem pedig lakásom....annyi rosszat, követeleződést kaptam,hogy még én voltam a szerencsés , amikor többszörre is megcsalt és elváltunk.

Nemhogy kapcsolatra, de még barátként sem engedek be nőt az életembe,soha többé senkit !

És az fáj, hogy két régi barátommal is így bánt el a felesége,és ennek ellenére, ők sem akarnak találkozni,vagy beszélgetni.

2022. szept. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Együttérzésemet küldöm - és tudomásul vettem a leírtakat.


Ebben az esetben érdemes lenne olyan férfi barátokat találnod, akikkel valamilyen módon megtalálod az összhangot - akár hosszabb távon.


Minden Jót Neked! Legyen Szerencséd!


11-es válaszoló voltam

2022. szept. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Szóval valahogy a közép utat kellene megtalálni."

Nem. MAgadat kell elfogadni, és a megfelelő társaságot kell megtalálni.

nov. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

12-es válaszoló: még mindig fenntartod azt az állításodat, hogy nőt SOHA(!) nem engedsz az életedbe?!


Semmiképpen nem élettársra, vagy házasságra gondolok, hanem esetleg MUNKA(!)társra. Amikor 2022. őszén írtuk azokat a sorokat - akkor még előtte voltam egy bimbózó nagy szerelemnek.


A 2022. októberében kezdődött kapcsolatom szinte nagyon hamar kezdett elhamvadni. Egy igen értékes férfi rontotta el az életét (a kedvemet,) azzal, hogy panaszkodott a fiatalságának rossz döntéseiről.


Elkezdtem apránként belefáradni a negatív spirálba. Még igyekszem vigasztalni és derűt csempészni mindennapjaiba (Ő is velem hasonlóképpen cselekszik. Sőt, kicsit ezért is szerettem meg, engedtem közel...)

nov. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!