Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miert érzem ezt?

Miert érzem ezt?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok. Csak vagyok. Úgy kedvem nincs semmihez. Jovoheten Londonba megyek 4 napra tesómmal, és nem is várom. Csak úgy vagyok. Motivalatlan. Céltalan. Magányos. Nincs semmi ami úgy érdekelne.

Miert érzem ezt? Hogy tudnám visszahozni az életkedvem?


2022. okt. 14. 20:38
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
35%

Mert valszeg depressziós vagy, nem talàlod az önmegvalósítàsod.


Urambocsà, boldog sem vagy.

2022. okt. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnék kijonni ebből a helyzetből?
2022. okt. 14. 20:49
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Pszichológus tudna segíteni. Tényleg.
2022. okt. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Ez nem depresszio. (Az emberek mindenre szeretik raaggatni a depresszio fogalmat.) Csak sima motivalatlansag, amitol szomoru vagy. Csinalj kisebb dolgokat, amik sikeresek lehetnek. Kis celt tuzz ki, aztan egyre nagyobbakat. Egyelore ezzel kezdd. Szerintem.
2022. okt. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%

Kezdd el kitakarítani a szobádat, lakásodat, életteredet!

A rend és tisztaság, a felesleges régi kacatoktól, lomoktól való megszabadulás a legelső lépés a jobb közérzet felé és ráadásul a házimunka alatt legalább nem őrlődsz, mert hasznos dologgal foglalod el magad!

2022. okt. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

Unatkozol, céltalan vagy.


Keress egy célt, vagy önkénteskedj!

2022. okt. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%
Nyald ki a stewardest a wc-ben majd, és közbe gondolj rám.
2022. okt. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az nem létezik, hogy semmi nem érdekel. Nagyon alacsony a dopamin szint a szervezetedben, emlékezz vissza a régi időkre, mi okozott boldogságot és az körül kezdj el keresgélni. Ajánlom a konditermet, a legerősebb gyógyszer az ilyen helyzetekre. Nem számít mennyire nincs kedved az első 2-3 hónapban, azt túl kell nyomni, utána már rutinná válik és imádni fogod, új környezet, új külső, boldogsághormonok szabadulnak fel, kapsz egy új életet, amit imádni fogsz.
2022. okt. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!