Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy jó kapcsolatért mennyi...

Egy jó kapcsolatért mennyi időt kell várnia egy férfinak? 30 F

Figyelt kérdés
Most itt egy olyan nőre gondolok, akinek konkrétan az az elvárása, hogy megismerhesse a partnerét, erre mondjuk akár kiszab egy határidőt. De ha azt betölti a partnere, akkor utána megnyílik szexuálisan, mélységekig pszichésen, tiszteli a partnerét.Ebben a témában arról szól a fáma, hogy ne a pénz és ne a külső a fontos, hanem maga az ember. Soha nem voltam még szerelmes, lehet ehhez a kivárásos témára sokak szerint már késő( így érzem), de azért megtenném, ha tudom hogy érdemes.
2022. okt. 17. 20:47
1 2
 1/16 Noren1989 ***** válasza:
61%

Végtelen plusz egy.


Fel kéne fogni, h a megismerés nem idő, hanem élmény alapú tevékenység.


A nő sajnos nem komplett,ahogy te sem, baràtom.

2022. okt. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%

Nőként mondom, hogy az a nő, aki határidő szab ki, na vele nem jársz jól! Már látszik, milyen toxic kapcsolatba vinne, az pedig nem lenne jó, hidd el.


Hagyd őt. Rengeteg halacska úszkál még a vízben.

2022. okt. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
Volt már barátnőd? Abból mi lett?
2022. okt. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%
Feleségemnek is ez volt az elvárása annó. Megismert az együtt töltött idő alatt. Bár ezt nem várakozással töltöttem, hanem rengetek közös programmal vele.
2022. okt. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%
Vannak nők akik hónapokig megváratnak mielőtt szexuálisan megnyílnának előtted, és ezzel egyidejűleg egynapos ismeretség után fekszenek le idegenekkel akik nem akarnak tőlük ezen kívül semmit. Nem éri meg, kivéve ha 30 évesen tényleg nincs más opciód és már beleszerettél.
2022. okt. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%
Jézus Mária. Mi van?
2022. okt. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

3/6: Nem volt mèg baràtnőm. Hosszú lenne beszélni az életemről.Nem teljesedtem ki sosem, nem is voltam szerelmes.


2/6: Vannak olyan nők, akik nagyra értékelik a türelmet. Mivel hogy nem vagyok sem tökéletes kinézetű jelenleg, sem gazdag, a természetem alapvetően komoly, így valamit le kell tenni az asztalra egy nő felè. És lehet ez is kevés. Nekem is ez volt a vélemènyem a hatàridőröl, ami neked. De az emberek változnak-vàltozhatnak. Én is vàltozom.

2022. okt. 17. 21:16
 8/16 anonim ***** válasza:

A jelenlegi páromat fél éve ismertem távolabbról, mikor randizni kezdtünk. Voltak közös ismerőseink, gyakran összefutottunk, tudtunk pár dolgot egymásról. Első randitól számítva egy hónap után feküdtünk le, de szexuálisan már kb két hét alatt elkezdtem megnyílni (voltak egyéb dolgok). Kicsit több, mint ez az egy hónap kellett ahhoz, hogy beleszeressek, de már első randin tudtam, hogy ez meg fog történni.


Fontos tudni, hogy előtte minden szempontból tapasztalatlan voltam. (Se szex, se kapcsolat, se szerelem de még csók se) Emiatt elég gátlásos. Ja és 20 éves.


Erre nincs általános szabály. Az adott embereken múlik, a tapasztalataikon, hogy milyen viszonyban voltak randik előtt stb.

2022. okt. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A jó kapcsolatért tennie kell, - nem várnia csak egyetlen percet is!
2022. okt. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De ehhez kell megfelelő személy. Olyan, aki nem paranoid, nem gyűlöli a férfiakat, tud ragaszkodni, tud szeretni, átlehet vele élni dolgokat, akarja és nyújtja is a törődést. Nem hisztis, maximum egy kicsit, nyugodt nő.
2022. okt. 17. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!