Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy 30 feletti egyedülálló...

Egy 30 feletti egyedülálló férfinak milyen ismerkedési lehetőséget ajánlotok?

Figyelt kérdés
Hol lehet nőkkel rendes kapcsolatot létesíteni, mit ajánlotok?

2016. márc. 6. 15:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hobbi, érdeklődési köröd kapcsán eljárhatsz társaságba, mozi, színház, koncert, strand, utazás, kirándulás, edzőterem, szórakozóhelyek, net. Járj el minél több helyre, ismerkedj emberekkel, bárki által megismerkedsz a leendő pároddal.
2016. márc. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez nesze semmi.... válasz volt.
2016. márc. 6. 16:58
 3/14 anonim ***** válasza:
Miért, ezek közül hol próbálkoztál mostanában? :D
2016. márc. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%

Itt ahol most is keresed a választ: az interneten.


Regisztrálsz több helyre aztán írsz egy rakás csajnak aki bejön. Egy -kettő csak válaszol, ha normális nem gagyi 90 fokban elforgatott bamba képet és nem IQ minuszos bemutatkozást teszel fel hanem okosan kidolgozod mintha egy komoly céghez adnád be a jelentkezést. A többségre azért xarnak nagy ívben a nők mert pocsék bemutatkozást írnak meg "hali mizu ismi?" leveleket küldenek.

2016. márc. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni hogy nem netes ismerkedést keresek.
2016. márc. 6. 19:07
 6/14 anonim ***** válasza:
Miért? Túl egyszerű?
2016. márc. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6-os nem annyira egyszerű. Főleg vidéken, de van tapasztalatom netes ismerkedésben. Ezért zárom ki.
2016. márc. 6. 19:54
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Kimozdulni nem akarsz,netes kereső nem jó..Akkor várd a sültgalambot otthon. Hátha a villanyóra leolvasó valami jó facér bige lesz.
2016. márc. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 30-hoz közeli férfi vagyok. Szerintem csak úgy ha haveri társasággal eljársz ide-oda, aztán a véletlen folytán összehoz valakivel a sors. Programokat kitalálni, erőltetni, aztán hátha.

Tudom ez a nesze semmi fogd meg jól válasz. De nézzük az én helyzetemet. Se haverok, se párkapcsolat már hosszú ideje. Munkahely, lakhely váltások nem jöttek be, nem lettek új ismerőseim, új kapcsolataim. Abból hogy sétálok az utcán, eljárok sportolni, kimozdulok már tudom hogy nem lesz semmi. Valószínűleg egy olyan közösségbe kellene belecsöppenni, ahol közös az érdeklődési kör. Csak ugye ezt megtalálni, pláne vidéken szinte lehetetlen. A másik, ha az ember eljár konditerembe, futni stb. akkor ott szépen, lassan lehetne nyitni 1-2 csaj felé akik tetszenek, és hátha kialakulna valami. Esetleg közös túrázások, keresni valamilyen csoportot akik ilyet szerveznek és eljárni. Persze tudom ott a munka, időhiány. Szóval jah, én őszintén megmondva így magányos emberként lehetetlennek találom, hogy valaha is lesz barátnőm. Társkeresőn már szétnéztem, a környéken, a megyében borzalmas a felhozatal, még ha a béka feneke alá is eresztem a mércémet, illetve rengeteg a 50 körüli nő. Vidéken hatványozottan sz@&r a helyzet programok szempontjából. Konditermekbe t@hó parasztok, moziban nem lehet ismerkedni, és kb. ki is fújtak a lehetőségek. Ja, van még a szórakozóhely, de már nem vagyok 16, hogy eljárjak gimnazisták közé lerészegedve ordibálni, vihogni. Szóval pasz, kicsit szánalmasnak is találom a helyzetet. Ha vannak haverjaid, akkor úgy sokkal könnyebb, szerveztek közös programokat, aztán majd lesz valami.

2016. márc. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9-es te is Ugyanott vagy ahogy én. Nagy ritkán jutok el valahova haverokkal, az is csak rövid kocsmázás. Hát igen tényleg csak az erőltetés marad. Na ez már egy használható válasz.
2016. márc. 8. 07:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!