Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért csak olyan lányok...

Miért csak olyan lányok találnak meg akik nem tetszenek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok magamtol elszalva vagy ilyesmi de folyton csak a kover lanyok talalnak meg. Es nem az a baj, ha valakin van felesleg, siman nezhet ki jol ugy is valaki, ha ducibb, de engem folyton a zsirdisznok talalnak meg, mar elnezest a kifejezesert, de jobb szo nem nagyon van rajuk. Nekem kulsore nincsenek nagy igenyeim, ne legyen koca meg ne legyen igenytelen kb ennyi, ja meg ne legyen magas, mert sajnos en sem vagyok az es ez a maniajuk hogy csak naluk magasabb pali kell. Nem tudom. Dolgozom, nem vagyok csunya sem, nem vagyok bunko se annyira, csak kicsit, kocsim van, hazam nincs 😂. Ja meg ami fontos, hogy ne lakjon nagyon messze(veszprem megyei vagyok) nem hiszem, hogy ezek olyan nagy elvarasok es amugy meg nem nezem le a kovereket sem, de nem tetszenek, ennyi, szexualisan sem izgatnak kicsit sem.
2022. okt. 18. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudod ők azok a kategória a nőkön belül, akik totál el vannak keseredve. Bár aki közülük nem betegség miatt van elhízva, akkor nyugodtan tehetnének valamit a fogyás érdekében.
2022. okt. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
" hazam nincs" Hát ezzel belőtted magad a hierarchia aljára, ne csodálkozz, hogy nem topmodellek ostromolnak.
2022. okt. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Küldj képet. Nem vagyok kövér, hátha bejövünk egymásnak
2022. okt. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
60%
Nem nézed le őket de azert le zsìrdisznózod , ertem 🤣🤣
2022. okt. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!