Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális az hogy lelkiismeret...

Normális az hogy lelkiismeret furdalásom van amiatt,mert nekem is a szép nők tetszenek?

Figyelt kérdés
Nem érzem jól magam a bőrömben.Azért nem,mert én is a karcsú,csinos nők után fordulok meg az utcán, társkereső oldalon és Facebookon is csinos nőkre írók rá.Pedig egy molett,vagy kövér nő is ugyanolyan ember mint a karcsú nők.Egy kövér nőnek is ugyanúgy szüksége van szeretetre,neki is ugyanúgy szüksége van rá hogy megdicsérjék,hogy foglalkozzanak vele,mint egy vékony nőnek.Egy kövér, elhízott nő sem kevesebb semmivel,mint egy vékony,csinos nő.Én mégis csinos nőkre írkálok rá és csinos,vékony nőkről álmodozom.Azt gondolom hogy talán megérdemlem hogy magányos vagyok.Talán az lenne a megoldás,ha mostantól kövér,idősebb nők felé is nyitnék,amennyi időt eddig csinos nőkre fordítottam,most ugyanannyi időt kéne teltebb,kövérebb nőkre fordítanom.Ez jó ötlet?

2020. jún. 15. 22:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez siralmas ötlet. A molett hölgyek is tudnak ismerkedni, mert van, akinek az jön be, attól, hogy neked nem, az nem valami hiba. Mindenki mást szeret, vékony nő, molett nő, nagy cici, kis cici, fenék, lábak, stb. Senki nem lesz rossz attól, mert egy bizonyos típust szeret.
2020. jún. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ne nyiss olyan felé, akihez igazából nem is vonzódsz, mert csak pofára ejted az illetőt. :)

Nem kell hogy lelki ismeret furdalásod legyen azért, mert nem tetszenek a teltebb nők. (ezt írom én, egy teltebb nő)

Ne gondolj olyanra, hogy megérdemled a magányt, mert ez nem így van.

De ezt nem értem, azért érzed magad rosszul a bőrödben, mert nem tetszik egy testalkat?

2020. jún. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
#1 de ha a molett nők jönnének be már lehet hogy lenne barátnőm és nem magányosan telnének a napjaim.Csinos nőkkel foglalkozom,azok viszont rám se bagóznak.Én ebben látom a megoldást,hogy molett,kövér idős nőkkel ismerkedjek,akkor talán nem leszek magányos és jobb embernek is fogom érezni magam.
2020. jún. 15. 22:25
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég elmeroggyant felvetés, ugyanis nem azért lennél velük, mert tetszenek, meg mert úriember vagy, hanem azért, mert nem kapsz meg mást, ahogy te írod.
2020. jún. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
#2 azért érzem rosszul magam,mert csak a vékony nők tetszenek.Egy kövér,150 kilós nőnek is ugyanúgy tetszenie kéne.Olyan,mintha ez lenne a büntetésem azért,amiért csak vékony,csinos nőkkel foglalkozom.Tehát a magány a büntetésem.
2020. jún. 15. 22:28
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Jobb embernek fogod érezni magad ha molett nőkkel randizol??? Nem vagy a Máltai Szeretetszolgálat.

Ne szedj össze valakit csak azért, hogy te jobban érezd magad, mert igazából csak egy tahó lennél, aki átveri az embereket.

2020. jún. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
#4 talán azért is nem kapok meg egy csinos nőt,mert nem foglalkozok molett,kövérebb nőkkel.Erről most az a mondás jutott eszembe,aki a kicsit nem becsüli,a nagyot nem érdemli.Nem érdemlek meg egy szép nőt,mert nem foglalkozom nem szép nőkkel.
2020. jún. 15. 22:33
 8/21 anonim ***** válasza:
83%

Nem KELL mindenkinek tetszeni mindenkinek. ÍZLÉSEK. Neked az ízlésed a vékonyak felé vonz. Nincs abban semmi. Molettebbek is találhatnak párt,hiszen ahány ember annyi ízlés.


Ha ennyire sajnálod "őket", akkor csak barátkozz velük.

De ne erőltess semmit.

2020. jún. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
#8 de attól félek,hogy megbántanám őket ha azt mondanám nekik hogy legyünk barátok.Ők erre mondhatnám,hogy bezzeg egy fiatal,vékony csinos nőt nem utasítanál vissza.És igazuk lenne.
2020. jún. 15. 22:38
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Először is, egy nőnek sem fogsz kelleni, ha rögtön rámondod hogy nem szép. Józan eszű nő nem olyan szánalmas, hogy összejöjjön valakivel, aki csak az egóját akarja növelni.

Egy vékony nőt sem fogsz érdekelni azért, mert jártál egy teltebbel.

Te max a felfogásod miatt "érdemled meg a magányt".

2020. jún. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!