Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Faladnátok ha 26 éves lennél...

Faladnátok ha 26 éves lennél és még egyetlen párkapcsolatod sem lett volna?

Figyelt kérdés

Én kezdem feladni ha eddig nem kellettem egy lánynak sem akkor nem is fogok már. Egy normális fiú már tízen évesként is talál barátnőt én meg még ennyi idősen sem tudtam. Nem vagyok elég jó, ez van.

Már úgy is kimaradtam, lemaradtam mindenről, mindenből.


2022. nov. 6. 17:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Igen, feladnám.
2022. nov. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Dehogyis adnám fel. Csak stratégiát váltanék.
2022. nov. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
26%

Fuhh, mindig taszítottak az ilyen negatív, savanyú pasik, ne haragudj...

Szóval konkrétan EZZEL van itt a baj.


Senki sem szeretne olyannal lenni, aki még önmagát sem tudja elfogadni, szeretni, az értékeit kamatoztatni.

"Nem vagyok elég jó" - áh, totál hervasztó, vágyölő mondat, még ha valakinek meg is akadna rajtad a szeme.


Javaslom, járj valami önismereti tréningre vagy ilyesmire, szedd össze magadat és meglátod, hogy a lehetőségek száma számodra is végtelen. De nem ilyen attitűddel... Hajrá, RAJTAD múlik!

2022. nov. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Senior Séf ***** válasza:
36%
Az élet MINDEN TERÜLETÉN kétféle ember van; akinek sikerül, és aki feladja.
2022. nov. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Alaposan megvizsgálnám a testi és viselkedésbeli tulajdonságaimat, miért nem kellek senkinek. Lehet, hogy büdös a szám, zsíros a hajam, kinőtt vagy lötyögős a ruhám, és nem is fogom fel, hogy ezzel taszítok mást.
2022. nov. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
9%

Ha a feladás gondolata felmerül benned, akkor nem is akarsz te igazán párkapcsolatot.


Ha az ember akar valamit igazán, akkor addig megy míg el nem éri azt.

2022. nov. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 NTBS ***** válasza:
86%
Nem. Sosem szabad feladni. És semmiről nem maradtál le.
2022. nov. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 35 vagyok, eddig egy barátnőm volt még amikor huszonéves voltam, az se tartott túl sok ideig. Nem gondolom, hogy fel kéne adnom bármit is, már teljesen megszoktam ezt a helyzetet, el vagyok magamban, építem az életem. Egész jó dolgokat csinálok, elfoglalom magam mindig, nem szoktam unatkozni, rengeteg hobbim van. Nem érdekel mások véleménye.
2022. nov. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de többnyire inkább a hülye tinifiúk kapnak nőt, általában egy plázacicát, ritka ha egy normális fiatal párt látok, de amúgy felnőtteknél is ez a helyzet.
2022. nov. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Rajtad áll csak a dolog, nem mástól függ, és nem is más példáját kell követni,.
2022. nov. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!