Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hány éves kortól nem normális...

Hány éves kortól nem normális az ha valakinek nem volt még párkapcsolata?

Figyelt kérdés
2022. okt. 28. 10:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
68%
40 felett már elég szokatlan, hogyha valakinek nem volt még.
2022. okt. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
92%
Nincs ilyen.
2022. okt. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%

120 éves kortól.

Ne kelljen már lefektett szabályok szerint élni, mint a birkák.

2022. okt. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy nem normális, ha valaki párkapcsolat nélkül éli le az életét, ez nem kötelező!


De kizártnak tartom, hogy valakinek 120 éves koráig egyetlen egy lehetősége sem volt a párkapcsolatra, max. nem vette észre vagy nem tett érte semmit.

2022. okt. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
59%

Aki párkapcsolatot akar, az beregizik az összes társkerire, jön-megy, ismerkedik, beszélget ezzel-azzal, kedvesen rámosolyodik vadidegenkre is, segít másoknak, programokat csinál, csalódik, újrapróbálkozik ha kell ezerszer, él és ezeknél fogva a nagy számok törvénye alapján előbb-utóbb összetalálkozik majd valakivel, akivel párkapcsolata lesz.


De ez nem működik úgy, hogy otthon van a négy fal között és sóhajtozva/tétlenül várja, hogy becsöngessen hozzá a szőke herceg vagy hercegné...

2022. okt. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
69%

5


És ha otthon ül a 4 fal között, akkor mi van? Miért kell párszáz éve lefektetett szabályok között élni?

2022. okt. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
79%

Akkor az van, hogy ha neten sem ismerkedik, akkor nem lesz soha senkije.


A mondatomban pedig ott szerepelt az ÉS szócska, így értelmezd együtt az egészet, nem elferdítve, köszi! :)

2022. okt. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

"Miért kell párszáz éve lefektetett szabályok között élni?"


NEM KELL!


Mindenki úgy él, ahogy tud.

2022. okt. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
76%

Én is szeretek otthon ülni, de sosem volt problémám az ismerkedéssel - az internet korában már minden végtelenül egyszerű!


Minden az egyén szándékától, motiváltságától függ.


Amint vetsz, úgy aratsz.

2022. okt. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én nemsokára 40 leszek, alkalmin kívül komoly még sosem volt, de nekem személy szerint nem is hiányzik és egyáltalán nem szoktam emiatt panaszkodni, siránkozni. Plusz még szokatlannak sem tartom. Amúgy melyik szokatlanabb: a tartós egyedüllét vagy a társfüggőség?
2022. okt. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!