Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akinek van szèp barátnője,...

Akinek van szèp barátnője, szerelmes is belé? Ha igen, akkor milyen érzés ilyen jól èlni? 31 F

Figyelt kérdés
Mit csinál veletek a barátnőtök? Szokta cirógatni a fületeket?
2022. nov. 7. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy szeretem:) Ha nem szeretném, nem lenne a barátnőm. Vagyhát a feleségem.


És hogyhogy mit cisnál velem? Hát mikor mit.

2022. nov. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A mi szomszédunk hangosan él nemi életet este is, mikor mindenki alszik, akkor rezzeg az egész padló, azaz, nálunk a plafon, meg hangos zajokat lehet hallani. Értem én, hogy szükséges, de aztán ők vannak felháborodva, hogy hangosan élhetnek.
2022. nov. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Mitől jól élés az ha van egy barátnőd, még akár szép is? Attól még nyugodtan lehetsz egy csöves az éhhalál szélén.
2022. nov. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem soha senki nem cirógatta fülemet.
2022. nov. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
3 Lehet hogy olyan van aki aki mellet nem lesz csöves.
2022. nov. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Ahogy anno volt munkatársam mondta, amikor meglátott egy pár dögös női lábat: ezeket is utálja már valaki...
2022. nov. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#1 nana...pont hogy a szerelem ami elmúlik és onnantól kezdve már csak a szimpla "áh most már nem kezdek új kapcsolatba, jó lesz ez is" alapon folytatódik... különben nem lenne ennyi válás *change my mind*
2022. nov. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!