Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi az oka hogy nehezen viselem...

Mi az oka hogy nehezen viselem mások társsaságát?

Figyelt kérdés
Itt inkább az egyedüllét rész a szempont mintsem a magány. Egyedül élek az albérletemben, néha apám fellátogat, de fél óra után frusztrált már az ő jelenléte is, pedig nem vagyunk rosszban. Éltem a szüleimmel sokáig, nehezen viseltem a társsaságukat pedig szeretem őket, néha még magamat is nehezen viselem el. Rehabillitáción éltem 1 hétig egy szobában valakivel de tököm ki volt már azzal az emberrel.. Néha érzek magányt de mégsem jön be az ellentéte sem.
2022. nov. 14. 07:38
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
19. Az én világnézetem abból áll hogy semminek nincs értelme, bármit tettél, bármit éltél át semmivé vállik mert mindenki a semmibe tart, a megsemmisülésbe ami a halál, minden csak biolgóiai folyamatok összessége.
2022. nov. 14. 09:27
 22/27 anonim ***** válasza:

"Az én világnézetem abból áll hogy semminek nincs értelme, bármit tettél, bármit éltél át semmivé vállik mert mindenki a semmibe tart, a megsemmisülésbe ami a halál, minden csak biolgóiai folyamatok összessége."

. De akkor miért okoz fájdalmat látnod más szenvedését?

2022. nov. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
22.Mert valakinek nyomorúságosan kell leélni ezt az értelmetlen valamit.
2022. nov. 14. 09:32
 24/27 anonim ***** válasza:

Jaaaj már, te vagy megint? Addig keress, míg nem találsz. De már a múltkor is ezt írtad, hogy kinéztél valakit. Azóta sem hívtad fel, ugye? Akkor is mondtam, hogy nem tudlak komolyan venni, amíg nem teszel lépést.

"Ha holnapra kapok" Hát ahhoz meg kéne mozdulni, felhívni, de már vagy ket hete kinlódsz, nem teszel semmit. Más nem fog helyetted. Leírtam a megoldást többször, nem tartasz ott, hogy megértsd. Nincs valóban motiváció, nem szenvedsz eléggé. Hidd el, én kurwára vágom mi van veled, 10 mondatból összeraktam akkor is. Ha nem kapsz holnapra időpontot, mert ugye te is csak magadra gondolsz, minden egyből, különben nem is érdekel. Mit fogsz csinálni?

2022. nov. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
ússz tovább
2022. nov. 14. 09:43
 26/27 A kérdező kommentje:
Közben felkerestem akit kiszemeltem, azt mondta felhív majd időpont kapcsán mert sok páciense van.
2022. nov. 14. 14:41
 27/27 anonim ***** válasza:
Nem csodálom, hogy sokan vannak. Az egész ország pszichoterápiás eset. Több, mint kilenc millióan. Van vagy 5-6000 ezer kivétel, aki rendben van pszichésen. Én is járok, pontosan azzal a gonddal jelenleg, mert eléggé agresszívan próbálom rávenni az embereket, hogy értsék meg miben vannak. És tudjanak segítséget kérni. És nem értem, hogy miért nem értik. Ilyen belépő szintet próbálok játszani. Csak ugye nem lehet, mert én hiába ismerem fel, és rakom össze 10 mondatból valaki problémáját, támadásnak veszi. Ezért nem haragudhatok.
2022. nov. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!